Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606480475566
Pris fra 55 krtil 93 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 4. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TK kabelbøjle 20 stk, hvid på 10-14 mm
55 kr
Til butik
Schneider TK kabelbøjle 20 stk, hvid på 10-14 mm billede

Produktinformation

Kabelbøjle fra Schneider Electric til runde kabler Plastbøjle til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø10-14 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader med træskruer.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: White
Størrelse: 10-14 mm
EAN: 3606480475566
Varenr.: 9139152600
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TK kabelbøjle 20 stk, hvid, 10-14 mm
65 kr
Til butik
Schneider TK kabelbøjle 20 stk, hvid, 10-14 mm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Kategori: Kabel & ledning
Farve: White
Størrelse: 10-14 mm
EAN: 3606480475566
Varenr.: 9139152600
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY
80,31 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST PLASTIKBØJLE TK 10-14 HVID
83,03 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TK kabelbøjle 20 stk i hvid på 10-14 mm
88 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TK kabelbøjle 20 stk, hvid på 10-14 mm
88 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist plastikbøjle tk 10-14 hvid
91,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TK kabelbøjle 20 stk, hvid, 10-14 mm
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl55 kr55 krKøb
2BilligVVS DK65 kr65 krKøb
3CS MEGASTORE DK80,31 kr119,31 krKøb
4EL-GROSSISTEN83,03 kr83,03 krKøb
5LavprisVVS88 kr88 krKøb
6LavprisVærktøj88 kr88 krKøb
7MaintainIt91,25 kr91,25 krKøb
8Greenline93 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY i 166 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 20% over normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Plastikbøjle TK 10-14 hvid - 20 stk- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202655 kr10 kr (15%)
30. maj 202665 kr10 kr (18%)
12. maj 202655 kr10 kr (15%)
11. maj 202665 kr10 kr (18%)
18. apr. 202655 kr3,06 kr (5%)
17. apr. 202658,06 kr3,06 kr (6%)
7. apr. 202655 kr3 kr (6%)
4. mar. 202652 kr8 kr (18%)
25. feb. 202644 kr1 kr (2%)
17. feb. 202643 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret