Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110244571
Pris fra 364 krtil 421,28 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57,28 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 364 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac
364 kr
Til butik
Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac billede

Produktinformation

Schneider Electric LC1DT25P7 hjælpekontakt

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: LC1DT25P7
EAN: 3389110244571
Varenr.: 2952262
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric LC1DT25P7, Flerfarvet, 230 AC
388 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTOR TESYS D 25A 230VAC 4NO
400,85 kr
Til butik
KONTAKTOR TESYS D 25A 230VAC 4NO billede

Produktinformation

Kontaktorer og reverseringer TeSys serie D 9_150 A Kontaktor til motordrift og til ikke induktive belastninger LC1-D.Typenr: LC1Dxx, hvor xx står for mærkestrømmen og .. For spændingskoden. Der er altid i TeSyskontaktorer 1sl + 1 br. Mærkestrømmen i AC3 d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Relæer
EAN: 3389110244571
Varenr.: 15842695905615
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontaktor Tesys D 25A 230Vac 4No
421,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK364 kr403 krKøb
2CS MEGASTORE DK388 kr427 krKøb
3EL-GROSSISTEN400,85 kr400,85 krKøb
4Billigelogvvs.dk421,28 kr421,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac i 164 dage. Laveste pris i perioden er 292 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 364 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Schneider Electric Kontaktor lc1dt25p7 25a 230vac de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026364 kr9 kr (3%)
2. mar. 2026355 kr8 kr (2%)
19. feb. 2026347 kr3 kr (1%)
15. jan. 2026350 kr14 kr (4%)
8. jan. 2026364 kr60 kr (20%)
21. dec. 2025304 kr12 kr (4%)
20. dec. 2025292 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret