Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.)

Schneider ElectricEludstyrEAN: 7315882032012
Pris fra 0,68 krtil 205 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 204,32 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,4 kr 4. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.68 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Clips rund 7-10 hvid søm 25mm
0,68 kr
Til butik
Clips rund 7-10 hvid søm 25mm billede

Produktinformation

Ledningsclips for anvendelse i træ og spånplader. I øvrige materialer som f.eks. gips, beton, letbeton og tegl anvendes clips og clipsplugs. Udført i elastisk og slagfast materiale der tåler varme, kulde og syre. Slagfat PP (polypropen). Søm i hærdet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: kabelclips
Farve: hvid
EAN: 7315882032012
Varenr.: 9139122106
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CLIPS RUND 7-10 HVID SØM 25MM
0,75 kr
Til butik
CLIPS RUND 7-10 HVID SØM 25MM billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 7315882032012
Varenr.: 15845363908943
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsmans kabelclips TC 7-10 rund, søm 25mm, hvid
0,86 kr
Til butik
Thorsmans kabelclips TC 7-10 rund, søm 25mm, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabelclips og skrueclips
EAN: 7315882032012
Varenr.: 21281
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.)
53 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clips Rund 7-10 Hvid Søm 25Mm
64,76 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Schneider TC kabelclips, hvid på 7-10 mm
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Schneider Thorsman kabelclips, 7-10 mm, hvid
200 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Schneider TC kabelclips, hvid, 7-10/25 mm
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,68 kr0,68 krKøb
2EL-GROSSISTEN0,75 kr0,75 krKøb
3Elvvs.dk0,86 kr0,86 krKøb
4CS MEGASTORE DK53 kr92 krKøb
5Billigelogvvs.dk64,76 kr64,76 krKøb
6LavprisEl129 kr129 krKøb
7BilligVVS DK200 kr200 krKøb
8Greenline205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 0,38 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 0,68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Clips rund 7-10mm hvid søm 25mm - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20260,68 kr
9. maj 20260,7 kr
7. maj 20260,58 kr
6. maj 20260,7 kr
23. apr. 20260,58 kr
22. apr. 20260,7 kr
19. apr. 20260,58 kr
18. apr. 20260,86 kr
15. apr. 20260,58 kr
14. apr. 20260,65 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret