Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606485849614
Pris fra 34,35 krtil 85 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 50,65 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 24. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.35 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred
34,35 kr
Til butik
SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred billede

Produktspecifikationer

Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: R9P19613
EAN: 3606485849614
Varenr.: 10044358
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider automatsikring C Resi9 XP, 1P+0, 13A
37 kr
Til butik
Schneider automatsikring C Resi9 XP, 1P+0, 13A billede

Produktinformation

Schneider automatsikring, 13A Schneider Resi9 XP automatsikring beskytter dine elektriske kredsløb mod kortslutning og overbelastning. Med en mærkestrøm på 13A og en kortslutningsbrudkapacitet på op til 6.000A sikrer en sikker drift i både individuelle og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: white
Størrelse: 18 mm x 81 mm x 70.5 mm
EAN: 3606485849614
Varenr.: 3322096731
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider automatsikring C Resi9 XP, 1P+0, 13A
39 kr
Til butik
Schneider automatsikring C Resi9 XP, 1P+0, 13A billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Farve: white
Størrelse: 18 mm x 81 mm x 70.5 mm
EAN: 3606485849614
Varenr.: 3322096731
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Resi9 Automatsikring XP MCB 1P+N C 13A 6kA, 18 mm, R9P19613
41,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Automatsikring C13A 1P+N 6Ka 1M
42,23 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Automatsikring c13a 1p+n 6ka 1m
42,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 XP MCB/automatsikring 1PN C-karakteristik 13A 6kA 18mm
43 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AUTOMATSIKRING C13A 1P+N 6KA 1M
46,13 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Resi9 Automatsikring XP MCB 1P+N 13A 6kA 18mm C-karakteristik
50 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider automatsikring Resi9 XP, 1P+0, 13A
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34,35 kr73,35 krKøb
2LavprisVærktøj37 kr37 krKøb
3Greenline39 kr39 krKøb
4WATTOO.DK41,75 kr41,75 krKøb
5Billigelogvvs.dk42,23 kr42,23 krKøb
6MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
7Proshop DK43 kr82 krKøb
8EL-GROSSISTEN46,13 kr46,13 krKøb
9vvsfittings.dk50 kr50 krKøb
10BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred i 173 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 34,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Automatsikring - MCB 13A C karakteristisk, 1 polet + nul, 6kA kortslutningsbrydeevne, 230v AC, , 18mm bred de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202634,35 kr
24. apr. 202634 kr
23. apr. 202634,35 kr
21. feb. 202634 kr
20. feb. 202634,17 kr
6. feb. 202634 kr
5. feb. 202634,17 kr
29. jan. 202634 kr
28. jan. 202634,17 kr4,83 kr (12%)
25. jan. 202639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret