Gå til hovedindhold

Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606480147838
Pris fra 180 krtil 216,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 176,48 kr 7. maj

Sammenlign priser på Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID
180 kr
Til butik
Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID billede

Produktinformation

AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID Produkt beskrivelse: Gruppeafdækning vægmontage$$PE klemme 1x16+4x10+3x6mm2$$H/B/D353/268/101,5mm

Produktspecifikationer

Kategori: Tavler og kasser
Artikel nr.: MIP12212
EAN: 3606480147838
Varenr.: 2762881
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider afdækning minipragma 2 rækker, 12 modul, hvid
192 kr
Til butik
Schneider afdækning minipragma 2 rækker, 12 modul, hvid billede

Produktinformation

Afdækning, MiniPragma, hvid. Beregnet til montering udvendigt på væg. En komplet gruppetavle med 2 rækker med plads til 12 moduler a 18 mm på hver række, 24 moduler i alt. Mål 268 mm (B) x 353 mm (H) x 102 mm (D).

Produktspecifikationer

Kategori: LK Gruppetavler
EAN: 3606480147838
Varenr.: 497810
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFDÆKNING MINIPRAGMA 2R 12M HVI
197,51 kr
Til butik
AFDÆKNING MINIPRAGMA 2R 12M HVI billede

Produktinformation

- Afdækning, MiniPragma, hvid.- Beregnet til montering udvendigt på væg.- En komplet gruppetavle med 2 rækker med plads til 12 moduler á 18 mm på hver række, 24 moduler i alt.- Mål 268 mm (B) x 353 mm (H) x 102 mm (D).

Produktspecifikationer

EAN: 3606480147838
Varenr.: 15844934353231
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Mini Pragma, Hvid, 268 mm, 353 mm, 102 mm
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Schneider afdkning, MiniPragma, 2 rkker, 12 moduler, hvid
201 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afdækning Minipragma 2R 12M Hvi
210,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdækning minipragma 2r 12m hvi
216,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK180 kr219 krKøb
2Elvvs.dk192 kr192 krKøb
3EL-GROSSISTEN197,51 kr197,51 krKøb
4CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb
5WATTOO.DK201 kr201 krKøb
6Billigelogvvs.dk210,08 kr210,08 krKøb
7MaintainIt216,25 kr216,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID i 153 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Schneider Electric AFDÆKNING MINIPRAGMA 2 rækker 12 moduler HVID de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026180 kr3,52 kr (2%)
7. maj 2026176,48 kr3,52 kr (2%)
6. maj 2026180 kr3,52 kr (2%)
23. apr. 2026176,48 kr3,52 kr (2%)
22. apr. 2026180 kr3,52 kr (2%)
19. apr. 2026176,48 kr3,52 kr (2%)
18. apr. 2026180 kr3,52 kr (2%)
15. apr. 2026176,48 kr12,48 kr (8%)
20. jan. 2026164 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026163 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret