Gå til hovedindhold

Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm.

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606489564469
Pris fra 112 krtil 211,09 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 99,09 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC40N, 6000 A, IP20
112 kr
Til butik
Schneider Electric iC40N, 6000 A, IP20 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: A9P54604
EAN: 3606489564469
Varenr.: 6652467
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
112 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Automatsikring Acti9 iC40N, 1P+N, 4A, 6/10 kA
124 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Automatsikring C4A 1P+N 10Ka 1M
124,58 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Automatsikring c4a 1p+n 10ka 1m
128,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider Automatsikring C 4A 1P+N, 1 modul 18mm, 6/10kA
153 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Automatsikring iC40N C 1P+N, 4A, 6/10kA, 1M
211,09 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Automatsikring iC40N C 1P+N, 4A, 6/10kA, 1M
211,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2Proshop DK112 kr151 krKøb
3WATTOO.DK124 kr124 krKøb
4Billigelogvvs.dk124,58 kr124,58 krKøb
5MaintainIt128,75 kr128,75 krKøb
6Elvvs.dk153 kr153 krKøb
7EL-GROSSISTEN211,09 kr211,09 krKøb
8EL-NETSALG211,09 kr211,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm.

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm. i 155 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Schneider Electric Acti9 automatsikring, 1p + n, 4a, 230v 6/10 ka, c-karakteristik, enkelt terminal, bredde 18 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026112 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026117 kr2 kr (2%)
2. mar. 2026115 kr8 kr (7%)
6. feb. 2026107 kr5 kr (5%)
23. jan. 2026102 kr1 kr (1%)
10. jan. 2026101 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret