Gå til hovedindhold

Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk

Schneider ElectricEludstyrEAN: 7315882042011
Pris fra 1,14 krtil 200 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 198,86 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,63 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1.14 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Clips rund 10-14 hvid søm 30mm
1,14 kr
Til butik
Clips rund 10-14 hvid søm 30mm billede

Produktinformation

Ledningsclips for anvendelse i træ og spånplader. I øvrige materialer som f.eks. gips, beton, letbeton og tegl anvendes clips og clipsplugs. Udført i elastisk og slagfast materiale der tåler varme, kulde og syre. Slagfat PP (polypropen). Søm i hærdet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: kabelclips
Farve: hvid
EAN: 7315882042011
Varenr.: 9139122148
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CLIPS RUND 10-14 HVID SØM 30MM
1,2 kr
Til butik
CLIPS RUND 10-14 HVID SØM 30MM billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 7315882042011
Varenr.: 15845367611727
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsmans kabelclips TC 10-14 rund, søm 30mm, hvid
1,26 kr
Til butik
Thorsmans kabelclips TC 10-14 rund, søm 30mm, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabelclips og skrueclips
EAN: 7315882042011
Varenr.: 21283
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk
48,98 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clips Rund 10-14 Hvid Søm 30Mm
109,94 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Schneider TC kabelclips, hvid på 10-14 mm
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
100 stk Schneider Thorsman kabelclips 10-14 mm i hvid
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Schneider Thorsman kabelclips, 10-14 mm, hvid
200 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Schneider TC kabelclips, hvid, 10-14/30 mm
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt1,14 kr1,14 krKøb
2EL-GROSSISTEN1,2 kr1,2 krKøb
3Elvvs.dk1,26 kr1,26 krKøb
4CS MEGASTORE DK48,98 kr87,98 krKøb
5Billigelogvvs.dk109,94 kr109,94 krKøb
6LavprisEl129 kr129 krKøb
7LavprisVVS129 kr129 krKøb
8BilligVVS DK200 kr200 krKøb
9Greenline200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 0,59 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 1,14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Schneider Electric 2042018 Sømclips 2042018 Bundt-Ø-område 10 til 14 mm Uv-stabiliseret, halogenfrit Hvid 100 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261,14 kr
9. maj 20261,19 kr
7. maj 20260,9 kr
6. maj 20261,19 kr
23. apr. 20260,9 kr
22. apr. 20261,19 kr
19. apr. 20260,9 kr
18. apr. 20261,26 kr
15. apr. 20260,9 kr
14. apr. 20261,13 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret