Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid

Lauritz KnudsenNetværkskablerEAN: 3606481051707
Pris fra 52,94 krtil 88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,06 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.94 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid
52,94 kr
Til butik
Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Netværkskabler
Farve: 1
Artikel nr.: ACTPC6ASFLS50WE
EAN: 3606481051707
Varenr.: 7682383
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Patchkabel Kat6A S/Ftp 28Awg 5M Hvid
57,85 kr
Til butik
Patchkabel Kat6A S/Ftp 28Awg 5M Hvid billede

Produktinformation

Patchkabel Cat.6A S/FTP 28AWG 5,0m, med Hvid LSZH kappe og helstøbte tyller i begge ender for maksimal aflastning. Overholder følgende standarder - EN 50173, IEC 61935-2, ISO / IEC 11081, TIA / EIA-568-C.2. og er lavet af PE (polyethylen), aluminium / pol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 3606481051707
Varenr.: 8014761525570
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Patchkabel kat6a s/ftp 28awg 5m hvid
60 kr
Til butik
Patchkabel kat6a s/ftp 28awg 5m hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: patchkabel kobber
EAN: 3606481051707
Varenr.: 1083005348
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PATCHKABEL KAT6A S/FTP 28AWG 5M HVID
64,52 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Patchkabel Kat.6A S/FTP, 28AWG, 5 meter, hvid - Lauritz Knudsen
88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52,94 kr91,94 krKøb
2Billigelogvvs.dk57,85 kr57,85 krKøb
3MaintainIt60 kr60 krKøb
4EL-GROSSISTEN64,52 kr64,52 krKøb
5WATTOO.DK88 kr88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid

PriceData har fulgt prisen på Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 79,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 52,94 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202652,94 kr1,06 kr (2%)
15. maj 202654 kr3,85 kr (7%)
13. maj 202657,85 kr1,85 kr (3%)
10. maj 202659,7 kr19,8 kr (25%)
9. maj 202679,5 kr19,5 kr (33%)
8. maj 202660 kr6 kr (11%)
7. maj 202654 kr25,5 kr (32%)
6. maj 202679,5 kr17,25 kr (28%)
5. maj 202662,25 kr4,4 kr (8%)
30. apr. 202657,85 kr4,91 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret