Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid

Lauritz KnudsenNetværkskablerEAN: 3606481051677
Pris fra 27 krtil 32 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid
27 kr
Til butik
Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Netværkskabler
Farve: 1
Artikel nr.: ACTPC6ASFLS10WE
EAN: 3606481051677
Varenr.: 7790376
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Patchkabel Kat6A S/Ftp 28Awg 1M Hvid
28,51 kr
Til butik
Patchkabel Kat6A S/Ftp 28Awg 1M Hvid billede

Produktinformation

Patchkabel Cat.6A S/FTP 28AWG 1,0m, med Hvid LSZH kappe og helstøbte tyller i begge ender for maksimal aflastning. Overholder følgende standarder - EN 50173, IEC 61935-2, ISO / IEC 11081, TIA / EIA-568-C.2. og er lavet af PE (polyethylen), aluminium / pol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 3606481051677
Varenr.: 8014761427266
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Patchkabel kat6a s/ftp 28awg 1m hvid
30 kr
Til butik
Patchkabel kat6a s/ftp 28awg 1m hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: patchkabel kobber
EAN: 3606481051677
Varenr.: 1083005319
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PATCHKABEL KAT6A S/FTP 28AWG 1M HVID
31,8 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Patchkabel Kat6A S/FTP, 28AWG, 1 meter, hvid - Lauritz Knudsen
32 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK27 kr66 krKøb
2Billigelogvvs.dk28,51 kr28,51 krKøb
3MaintainIt30 kr30 krKøb
4EL-GROSSISTEN31,8 kr31,8 krKøb
5WATTOO.DK32 kr32 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid

PriceData har fulgt prisen på Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 26,88 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 40,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Schneider Actassi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - 5.5 mm - S/FTP - CAT 6a - halogenfri - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202627 kr1 kr (4%)
29. maj 202628 kr1 kr (4%)
28. maj 202627 kr1 kr (4%)
27. maj 202628 kr1 kr (4%)
26. maj 202627 kr1 kr (4%)
25. maj 202628 kr
20. maj 202628,51 kr1,49 kr (5%)
19. maj 202630 kr1,49 kr (5%)
15. apr. 202628,51 kr
14. apr. 202627,52 kr1,48 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret