Gå til hovedindhold

Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714

SchleichLegetøjEAN: 4059433570617
Pris fra 228 krtil 274 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Elver på Bevingede Løve
-19%228 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elver på Bevingede Løve billede

Produktinformation

Allerede længe før den vingede løves ankomst med alfepigen på ryggen mærker bayalas beboere magien, der udstråles i luften. Alfepigen vinker venligt ned til alle beboerne. Den hvide løves smukke pinkfarvede manke og de smukke vinger glitrer som guld i sol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schleich
Kategori: Figurer
EAN: 4059433570617
Varenr.: 28-070714
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schleich Bayala - Alfepige På Løve Med Vinger - 70714
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714
272,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Schleich Bayala - Fe i flugt på bevinget løve (70714)
274 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys228 kr228 krKøb
2Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
3Kids-world.dk272,95 kr272,95 krKøb
4Teknikproffset DK274 kr323 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714

PriceData har fulgt prisen på Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Schleich Bayala - 31,5 cm - Elv På Bevingede Løve 70714 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026228 kr10 kr (5%)
29. maj 2026218 kr10 kr (4%)
28. maj 2026228 kr10 kr (5%)
21. maj 2026218 kr9 kr (4%)
19. maj 2026227 kr32,95 kr (13%)
18. maj 2026259,95 kr22,95 kr (10%)
14. maj 2026237 kr10 kr (4%)
7. maj 2026227 kr32,95 kr (13%)
6. maj 2026259,95 kr32,95 kr (15%)
28. apr. 2026227 kr32,95 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret