Gå til hovedindhold

NO NAME Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38

NO NAMETøjEAN: 8057963454144
Pris fra 1.286 krtil 1.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 213 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.205 kr 25. maj

Sammenlign priser på Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1286 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scarpa Rapid XT damesko str. 38 konifer-su
1.286 kr
Til butik
Scarpa Rapid XT damesko str. 38 konifer-su billede

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Arbejdstøj til kvinder
Farve: 6
Artikel nr.: 0010570500046897
EAN: 8057963454144
Varenr.: 25671473
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38
1.289 kr
Til butik
Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 billede

Produktinformation

Let og stabil løbesko til sti og hverdagScarpa Rapid XT Woman er en alsidig løbesko i elegant Conifer/Sunny Lime, skabt til voksne kvinder, der vil have en sko med solidt greb og komfort på turen. Skoen har en lav profil og robust tåbeskyttelse, der giver tryghed på ujævnt underlag, mens den polstrede krave og snøresystemet sikrer en tæt og behagelig pasform. Med en vægt på kun 330 g pr. sko føles den let på foden - ideel til tempo på stierne eller som sporty hverdagssko.Design, der holder til eventyrOverdelen kombinerer gråt og sort med markante detaljer og synlige forstærkninger langs sider og hæl. Kraftige snørebånd og slidstærke eyelets giver en sikker snøring. Den profilerede ydersål understøtter fodfæste, når du bevæger dig fra by til natur. Farven Sunny Lime giver et frisk, iøjnefaldende look, mens “Rapid XT”-detaljen understreger det sporty udtryk.Køn: KvindeStørrelse (EU): 38Primær farve: Lime (Conifer/Sunny Lime)Målgruppe: VoksenVægt: 330 g pr. sko...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Løbesko
Vægt: 1.43g
EAN: 8057963454144
Varenr.: 2168545
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38
1.309 kr
Til butik
Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Løbesko
Vægt: 1.43g
EAN: 8057963454144
Varenr.: 2168545
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Scarpa Womens Rapid XT (Grøn (CONIFER/SUNNY LIME) 38)
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.286 kr1.286 krKøb
2Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
3Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb
4Friluftsland.dk1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38

PriceData har fulgt prisen på Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.286 kr.

Den nuværende pris på 1.286 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Scarpa Rapid XT Woman løbesko - Conifer/Sunny Lime, str. 38 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.286 kr72 kr (6%)
28. maj 20261.214 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.205 kr74 kr (6%)
23. maj 20261.279 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.269 kr20 kr (2%)
18. maj 20261.249 kr250 kr (17%)
24. apr. 20261.499 kr232 kr (18%)
22. apr. 20261.267 kr3 kr (0%)
21. apr. 20261.270 kr1 kr (0%)
20. apr. 20261.271 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret