Gå til hovedindhold

Scan Strut Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort

Scan StrutSejlads og raftingEAN: 5060114797383
Pris fra 260 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 226,55 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
ScanStrut Dæksgennemføring 12-15mm/40mm, sort
-26%260 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ScanStrut Dæksgennemføring 12-15mm/40mm, sort billede

Produktinformation

Vandtæt kabelgennemføring til dæk ScanStrut dæksgennemføring fører kabler vandtæt gennem dæk og skrog til plotters, radar, antenner, søgelys og solpaneler. Gennemføringen passer til kabler på 1215 mm og stik op til 40 mm diameter. Konstruktion og tætning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scan Strut
Kategori: Dæksstik & gennemføringer
EAN: 5060114797383
Varenr.: 53936105816393
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort
297 kr
Til butik
Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort billede

Produktinformation

Den stilfuldt udformede kuppel har en robust og holdbar design, og de låste møtrikker i bunden gør monteringen nem. Passer til kabler: fra 12-15 mm (0.47"-0.59") stik op til Ø40 mm (1.57") Vandtæt installationDen koniske prop danner en vandtæt tætning. Alle enheder leveres med en lukket basetætning - 100% vandtæt. Alle modeller er IP68-testet og godkendt. Nem og pålidelig installationLåste møtrikker gør monteringen nem og tillader pålidelige gentagne installationer. Hver enhed leveres med både forborede og blanke indre tætninger for at gøre installationen så nem som mulig. Ingen grund til at fjerne kabelstikSplit-tætningsalternativet kræver ikke fjernelse af stikket under installationen. Allsidig kuppelformDen æstetiske kuppelformede profil giver en stærk, stødsikker design, og den ydre kuppel giver ekstra beskyttelse mod vand.

Produktspecifikationer

Mærke: Scanstrut
Kategori: Kabelgennemføringer
Artikel nr.: DS40-P-BLK
EAN: 5060114797383
Varenr.: 119744
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
ScanStrut Dæksgennemføring 12-15mm/40mm, sort - 1272123
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk260 kr260 krKøb
2Watski DK297 kr297 krKøb
3Anyparts349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort

PriceData har fulgt prisen på Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 226,55 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Scanstrut DS40-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 12-15 mm Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026260 kr36 kr (12%)
25. maj 2026296 kr
12. maj 2026295,5 kr29,5 kr (9%)
11. maj 2026325 kr29,5 kr (10%)
10. maj 2026295,5 kr
9. maj 2026296 kr
8. maj 2026295,5 kr29,5 kr (9%)
5. maj 2026325 kr19,65 kr (6%)
4. maj 2026305,35 kr19,65 kr (6%)
3. maj 2026325 kr19,65 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret