Gå til hovedindhold

Scan Strut Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort

Scan StrutSejlads og raftingEAN: 5060114797376
Pris fra 264 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224,25 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
ScanStrut Dæksgennemføring 9-14mm/30mm, sort
-24%264 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ScanStrut Dæksgennemføring 9-14mm/30mm, sort billede

Produktinformation

Vandtæt kabelgennemføring til dæk og skot ScanStrut dæksgennemføring er en lavprofil kabelgennemføring til dæk og skot på båden. Den er beregnet til kabler med diameter 914 mm og tillader stik på op til 30 mm, så kablet kan føres igennem med monteret stik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scan Strut
Kategori: Dæksstik & gennemføringer
EAN: 5060114797376
Varenr.: 53936103227721
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort
305 kr
Til butik
Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort billede

Produktinformation

Den stilfuldt udformede kuppel har en robust og holdbar design, og de låste møtrikker i bunden gør monteringen nem. Passer til kabler: fra 9-14 mm (0.35"-0.55") stik op til Ø30 mm (1.18") Vandtæt installationDen koniske prop danner en vandtæt tætning. Alle enheder leveres med en lukket basetætning - 100% vandtæt. Alle modeller er IP68-testet og godkendt. Nem og pålidelig installationLåste møtrikker gør monteringen nem og tillader pålidelige gentagne installationer. Hver enhed leveres med både forborede og blanke indre tætninger for at gøre installationen så nem som mulig. Ingen grund til at fjerne kabelstikSplit-tætningsalternativet kræver ikke fjernelse af stikket under installationen. Allsidig kuppelformDen æstetiske kuppelformede profil giver en stærk, stødsikker design, og den ydre kuppel giver ekstra beskyttelse mod vand.

Produktspecifikationer

Mærke: Scanstrut
Kategori: Kabelgennemføringer
Artikel nr.: DS30-P-BLK
EAN: 5060114797376
Varenr.: 119741
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
ScanStrut Dæksgennemføring 9-14mm/30mm, sort - 1272120
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk264 kr264 krKøb
2Watski DK305 kr305 krKøb
3Anyparts349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort

PriceData har fulgt prisen på Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 224,25 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Scanstrut DS30-P-BLK Vertikal Kabelgennemføring 9-14 mm Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026264 kr29 kr (10%)
25. maj 2026293 kr7 kr (2%)
24. maj 2026300 kr7,5 kr (3%)
12. maj 2026292,5 kr28,5 kr (9%)
11. maj 2026321 kr28,5 kr (10%)
8. maj 2026292,5 kr28,5 kr (9%)
6. maj 2026321 kr18,75 kr (6%)
4. maj 2026302,25 kr18,75 kr (6%)
3. maj 2026321 kr18,75 kr (6%)
28. apr. 2026302,25 kr29,25 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret