Gå til hovedindhold

Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå

Scan ProductsLamperEAN: 5713080130295
Pris fra 296 krtil 395 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 296 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit
296 kr
Til butik
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit billede

Produktinformation

"Stilren væglampe til hjemmet Martina er en minimalistisk og elegant væglampe, der skaber en behagelig og blendfri belysning. Den unikke lysåbning på siden skaber en raffineret ""korona-effekt"" på væggen eller husmuren. Martina e

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørslamper
Farve: anthracite
Størrelse: diameter 280 mm, depth 94 mm
EAN: 5713080130295
Varenr.: 6643100471
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Martina med afskærmning 230V 2xE27 IP54 Antracitgrå
307 kr
Til butik
Scan Products Martina med afskærmning 230V 2xE27 IP54 Antracitgrå billede

Produktinformation

Martina med afskærmning 230V 2xE27 IP54 Antracitgrå Produkt beskrivelse: Martina er en enkel og stilren væglampe, som giver etbehageligt blændfrit lys.Lysåbningen i siden gør, at der på væggen/husmurenopstår en elegant korona-effekt.Martina kan anvendes både inden- og udendørs i boligen,erhverv, boligforeninger, hoteller m.m.Armaturet er udført...

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 13029
EAN: 5713080130295
Varenr.: 2753442
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit
332 kr
Til butik
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit billede

Produktinformation

"Stilren væglampe til hjemmet Martina er en minimalistisk og elegant væglampe, der skaber en behagelig og blendfri belysning. Den unikke lysåbning på siden skaber en raffineret ""korona-effekt"" på væggen eller husmuren. Martina e

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørslamper
Farve: anthracite
Størrelse: diameter 280 mm, depth 94 mm
EAN: 5713080130295
Varenr.: 6643100471
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Martina med skærm Vægarmatur 2 x E27 Antracitgrå Indendørs/udendørs IK10 IP54
338 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit
349 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå
365 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Martina m. afskærmning 2xE27 Ø28cm - antracitgrå
367,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Martina udendørs væglampe, halvåben, antracit
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl296 kr296 krKøb
2Proshop DK307 kr346 krKøb
3Greenline332 kr332 krKøb
4CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
5LampeGuru.dk349 kr349 krKøb
6LavprisVVS349 kr349 krKøb
7Elvvs.dk365 kr365 krKøb
8EL-NETSALG367,5 kr367,5 krKøb
9BilligVVS DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå i 153 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 296 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Scan Products 13029 - Martina med halvafskærmning 230V 2xE27 IP54 væglampe - Antracitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026296 kr11 kr (4%)
4. apr. 2026307 kr20 kr (7%)
3. apr. 2026287 kr20 kr (7%)
4. mar. 2026307 kr20 kr (7%)
2. mar. 2026287 kr8 kr (3%)
1. mar. 2026295 kr8 kr (3%)
7. feb. 2026287 kr8 kr (3%)
6. feb. 2026295 kr8 kr (3%)
1. feb. 2026287 kr20 kr (7%)
31. jan. 2026307 kr20 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret