Gå til hovedindhold

Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort

Scan ProductsLamperEAN: 5713080130059
Pris fra 304 krtil 365 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Lara 230V GU10 IP54 Sort.
304 kr
Til butik
Scan Products Lara 230V GU10 IP54 Sort. billede

Produktinformation

Lara 230V GU10 IP54 Sort. Produkt beskrivelse: Lara er en enkel og stilren væglampe, som er nedad-lysende.Lara kan anvendes både inden- og udendørs i boligen,erhverv, boligforeninger, hoteller m.m.Armaturet er udført i trykstøbt aluminium og leveres ifarverne antracitgrå, sort og hvid, og er forberedt for videresløjfningmed 3G1,5 mm2.Leveres...

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 13005
EAN: 5713080130059
Varenr.: 2753468
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lara Vægarmatur GU10 Sort Indendørs/udendørs IP54
337 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, sort
349 kr
Til butik
Scan Products Lara udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Lara udendørs væglampe i sort Lara udendørs væglampe er en enkel og stilren væglampe med nedadrettet lys, fremstillet i trykstøbt aluminium og pulverlakeret i sort. Lampen er IP54-klassificeret og tilhører Klasse I, hvilket gør den velegnet til både inden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs væglamper
Farve: black
Størrelse: 70 × 80 × 100 mm
EAN: 5713080130059
Varenr.: 6643100400
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, sort
349 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, sort
350 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lara Vægarmatur GU10 Sort Indendørs/udendørs IP54
361,38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, sort
365 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK304 kr343 krKøb
2CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
3LampeGuru.dk349 kr349 krKøb
4LavprisVVS349 kr349 krKøb
5Greenline350 kr350 krKøb
6EL-GROSSISTEN361,38 kr361,38 krKøb
7BilligVVS DK365 kr365 krKøb
8Elvvs.dk365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Scan Products 13005 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026304 kr17 kr (6%)
24. apr. 2026287 kr17 kr (6%)
23. apr. 2026304 kr17 kr (6%)
3. apr. 2026287 kr17 kr (6%)
3. mar. 2026304 kr25 kr (9%)
3. feb. 2026279 kr8 kr (3%)
1. feb. 2026287 kr17 kr (6%)
31. jan. 2026304 kr17 kr (6%)
24. jan. 2026287 kr17 kr (6%)
23. jan. 2026304 kr17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret