Gå til hovedindhold

Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå

Scan ProductsLamperEAN: 5713080130042
Pris fra 304 krtil 420 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Lara 230V GU10 IP54 Antracitgrå.
304 kr
Til butik
Scan Products Lara 230V GU10 IP54 Antracitgrå. billede

Produktinformation

Lara 230V GU10 IP54 Antracitgrå. Produkt beskrivelse: Lara er en enkel og stilren væglampe, som er nedad-lysende.Lara kan anvendes både inden- og udendørs i boligen,erhverv, boligforeninger, hoteller m.m.Armaturet er udført i trykstøbt aluminium og leveres ifarverne antracitgrå, sort og hvid, og er forberedt for videresløjfningmed 3G1,5 mm2.Leveres...

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 13004
EAN: 5713080130042
Varenr.: 2753469
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit
329 kr
Til butik
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit billede

Produktinformation

Elegant væglampe fra Scan Products Lara er en minimalistisk og elegant væglampe, der udsender lyset nedad. Lampen kan bruges både indendørs og udendørs i forskellige miljøer såsom private hjem, virksomheder, boligforeninger og hoteller, blandt andre. Lara...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørslamper
Farve: anthracite
Størrelse: 70x80x100 mm
EAN: 5713080130042
Varenr.: 6643100390
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit
335 kr
Til butik
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & spots
Farve: anthracite
Størrelse: 70x80x100 mm
EAN: 5713080130042
Varenr.: 6643100390
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lara Vægarmatur GU10 Antracitgrå Indendørs/udendørs IP54
337 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit
349 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Lara udendørs væglampe, antracit
350 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lara Vægarmatur GU10 Antracitgrå Indendørs/udendørs IP54
361,38 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå
420 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK304 kr343 krKøb
2LavprisEl329 kr329 krKøb
3BilligVVS DK335 kr335 krKøb
4CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
5LampeGuru.dk349 kr349 krKøb
6LavprisVVS349 kr349 krKøb
7Greenline350 kr350 krKøb
8EL-GROSSISTEN361,38 kr361,38 krKøb
9Elvvs.dk420 kr420 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 304 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 289 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Scan Products 13004 - Lara 230v GU10 IP54 væglampe, antracitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026304 kr17 kr (6%)
24. apr. 2026287 kr17 kr (6%)
23. apr. 2026304 kr17 kr (6%)
3. apr. 2026287 kr17 kr (6%)
3. mar. 2026304 kr49 kr (19%)
3. feb. 2026255 kr32 kr (11%)
1. feb. 2026287 kr17 kr (6%)
31. jan. 2026304 kr17 kr (6%)
24. jan. 2026287 kr17 kr (6%)
23. jan. 2026304 kr17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret