Gå til hovedindhold

SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm

SavicTilbehør til kæledyrEAN: 5411388020453
Pris fra 129 krtil 161 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kattebakke åben SAVIC Aseo - grå med hvid kant, 56×39×27,5 cm
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kattebakke åben SAVIC Aseo - grå med hvid kant, 56×39×27,5 cm billede

Produktinformation

Fordele ved kattebakke til indekatSAVIC Aseo er en åben kattebakke med praktisk høj bagkant og lavere indstigning, så katten nemt kan gå ind, mens strøet bliver bedre i bakken. Den grå bakke med hvid kant passer diskret ind i hjemmet og gør hverdagen renere for både kat og ejer.Nem rengøring og hverdagsbrugDen robuste konstruktion i plast er let at holde ren. Den aftagelige kant hjælper med at holde strøet på plads og gør det enkelt at montere en pose, hvis du ønsker det. Størrelsen er velegnet til de fleste katte i hjemmet.Kategori: KattebakkeFarve: Hvid og gråMateriale: PlastMål: H × B × D: 27,5 × 39 × 56 cmVægt: 2 kgAnbefalet vægtområde for kat: 2,0 – 4,9 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Savic
Kategori: Kattebakker
Vægt: 12.23g
EAN: 5411388020453
Varenr.: 1914208
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Savic Aseo Kattebakke med høj bagkant 56x39x27.5cm Grå
134 kr
Til butik
Savic Aseo Kattebakke med høj bagkant 56x39x27.5cm Grå billede

Produktinformation

Savic Aseo Cool Grey er en bakke til kattegrus, der er specifikt designet til at støtte ryddelige vaner omkring kattebakken. Det innovative design har en høj bagside og hævede sider for markant at reducere lækager og spredning af grus, hvilket gør den ideel til aktive katte eller katte, der tisser bagud. Bakken har også en lav indgang foran, hvilket sikrer komfortabel adgang for killinger, seniorkatte og katte med ledproblemer. Det åbne design og de glatte indvendige overflader gør den daglige skovling enkel, mens den aftagelige hvide kant hjælper med at holde gruset inde under gravning og nemt kan tages af for en grundigere rengøring. Den holdbare krop af plast har en neutral cool grey base, der passer ubesværet ind i moderne hjem. Høj bagside og sider reducerer lækage og spredning af grus Lav frontindgang giver komfortabel adgang Aftagelig kant hjælper med at holde på gruset under gravning Åbent design gør den daglige rengøring hurtig og nem Holdbar konstruktion i plast til daglig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Savic
Kategori: Katte
Artikel nr.: K0204K
EAN: 5411388020453
Varenr.: 3045687
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kattebakke åben SAVIC Aseo - grå med hvid kant, 56×39×27,5 cm
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kattebakke åben SAVIC Aseo - grå med hvid kant, 56×39×27,5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Savic
Kategori: Kattebakker
Vægt: 12.23g
EAN: 5411388020453
Varenr.: 1914208
Gå til Foder & Fritid
TrustScore 5 ud af 54,6
Kattetoilet med kant Aseo - 56 x 39x 27,5 cm - Grå
155 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm
161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK129 kr129 krKøb
2Proshop DK134 kr173 krKøb
3Vivas DK149 kr318 krKøb
4Foder & Fritid155 kr155 krKøb
5CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm

PriceData har fulgt prisen på SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for SAVIC ASEO grå med hvid kant - åben kattebakke - 56x39x27,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026129 kr4 kr (3%)
29. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026134 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026133 kr3 kr (2%)
8. apr. 2026130 kr2 kr (2%)
6. mar. 2026132 kr2 kr (2%)
5. mar. 2026130 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026131 kr24 kr (15%)
26. feb. 2026155 kr21 kr (16%)
25. feb. 2026134 kr21 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret