Gå til hovedindhold

Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold

Save My FaceMøblerEAN: 0857614002193
Pris fra 876 krtil 896,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20,25 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 876 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Save My Face Le Grand - stor pude med 100% silkebetræk Gold
-20%876 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face Le Grand - stor pude med 100% silkebetræk Gold billede

Produktinformation

På grund af den særlige, patenterede udformning af puden, er dit ansigt frit placeret når du sover på maven eller på siden.Det letter trykket på ansigtets væv og muskler, så de sovelinjer som med tiden sætter sig til linjer og rynker, mindskes betydeligt,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face pude
EAN: 0857614002193
Varenr.: 27057
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold
-25%896,25 kr
Før 1.195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold billede

Produktinformation

Save My Face pude Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke er vores store pude, som er designet til at erstatte din almindelige hovedpude. Det medfølgende aftagelige betræk på denne pude er 100% silke af allerbedste kvalitet, og lukkes med en YKK lynl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Katherine Diez, Skønhedsaccessories
EAN: 0857614002193
Varenr.: 39602930188474

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk876 kr876 krKøb
2Skinsense896,25 kr896,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold

PriceData har fulgt prisen på Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold i 179 dage. Laveste pris i perioden er 821,25 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 876 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Save My Face Le Grand - stor pude med 100% naturlig Silke Gold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026876 kr20,25 kr (2%)
12. maj 2026896,25 kr198,75 kr (18%)
11. maj 20261.095 kr198,75 kr (22%)
2. maj 2026896,25 kr20,25 kr (2%)
20. apr. 2026876 kr20,25 kr (2%)
15. apr. 2026896,25 kr198,75 kr (18%)
14. apr. 20261.095 kr100 kr (8%)
13. apr. 20261.195 kr100 kr (9%)
3. apr. 20261.095 kr139 kr (15%)
24. mar. 2026956 kr139 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret