Gå til hovedindhold

Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk)

Save My FaceMøblerEAN: 0850014898533
Pris fra 364 krtil 595 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 364 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black
-20%364 kr
Før 455 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black billede

Produktinformation

Alle betræk til Save My Face puderne er i højeste kvalitet af det pågældende materiale, og alle med en perfekt tilpasset YKK lynlås. Når du køber en pude er der altid medfølgende betræk monteret på puden, i det materiale og den farve du har valgt. Vi anbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face
EAN: 0850014898533
Varenr.: 42584806195453
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Save My Face Betræk til Le Grand 100% silke "Black"
-20%476 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Save My Face - Betræk Til Le Grand 100% Silke Sort
499,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk)
595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense364 kr364 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk476 kr476 krKøb
3Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
4Made4men Danmark595 kr595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk)

PriceData har fulgt prisen på Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 364 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 453 kr.

Den nuværende pris på 364 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Save My Face Betræk Til Le Grand 100% Silke Black (1 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026364 kr231 kr (39%)
11. maj 2026595 kr231 kr (63%)
15. apr. 2026364 kr91 kr (20%)
3. apr. 2026455 kr91 kr (25%)
24. mar. 2026364 kr231 kr (39%)
23. mar. 2026595 kr231 kr (63%)
26. feb. 2026364 kr231 kr (39%)
25. feb. 2026595 kr231 kr (63%)
21. feb. 2026364 kr231 kr (39%)
20. feb. 2026595 kr231 kr (63%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret