Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921241491
Pris fra 399,95 krtil 421 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21,05 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 384,25 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - Saturnine Terminator Squad (The Horus Heresy) - 99123001059
-19%399,95 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - Saturnine Terminator Squad (The Horus Heresy) - 99123001059 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds four Space Marines clad in Saturnine Terminator armour for your Legiones Astartes armies in games of Warhammer: The Horus Heresy. Their heavy plate and advanced shielding offer them extreme resilience, and their energy we...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921241491
Varenr.: 358979
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
421 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk399,95 kr399,95 krKøb
2NextLevelGames.dk421 kr421 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 384,25 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 399,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Saturnine Terminator Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026399,95 kr21,05 kr (5%)
22. maj 2026421 kr21,05 kr (5%)
11. maj 2026399,95 kr15,7 kr (4%)
21. apr. 2026384,25 kr36,75 kr (9%)
20. apr. 2026421 kr36,75 kr (10%)
13. apr. 2026384,25 kr10 kr (3%)
29. mar. 2026394,25 kr26,75 kr (6%)
28. mar. 2026421 kr26,75 kr (7%)
24. mar. 2026394,25 kr26,75 kr (6%)
23. mar. 2026421 kr26,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret