Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921241514
Pris fra 264,95 krtil 272 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,05 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248,95 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - Saturnine Praetor (The Horus Heresy) - 99123001061
-17%264,95 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - Saturnine Praetor (The Horus Heresy) - 99123001061 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds a Praetor clad in Saturnine Terminator Armour, a veteran leader for your Legiones Astartes armies in games of Warhammer: The Horus Heresy. This bulky, battering-ram of a hero is ideal for leading the advance where the fig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921241514
Varenr.: 358980
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk264,95 kr264,95 krKøb
2NextLevelGames.dk272 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 248,95 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 264,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Saturnine Preator - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026264,95 kr7,05 kr (3%)
14. maj 2026272 kr7,05 kr (3%)
11. maj 2026264,95 kr16 kr (6%)
27. apr. 2026248,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret