Gå til hovedindhold

ITW Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron

ITWSmøremidlerEAN: 5024747121717
Pris fra 173 krtil 217,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,5 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 23. maj

Sammenlign priser på Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron
173 kr
Til butik
Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron billede

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
Kategori: Smøremidler
Farve: 1
Artikel nr.: 48035100
EAN: 5024747121717
Varenr.: 3524539
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ROCOL Sapphire2 Universal fedt 400ml. med lang levetid i patron
174 kr
Til butik
ROCOL Sapphire2 Universal fedt 400ml. med lang levetid i patron billede

Produktinformation

Højtydende universallejefedt med lang levetid Blå universal lejefedt der holder 3 gange så længe som konventionel lejefedt Har stor bæreevne og korrosionsbeskyttelse Forlænger smøreintervallerne Temp. -30 °C til +150 °C

Produktspecifikationer

Kategori: Lejefedt
EAN: 5024747121717
Varenr.: 230277
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ROCOL Sapphire2 Universal fedt 400ml. med lang levetid i patron
217,5 kr
Til butik
ROCOL Sapphire2 Universal fedt 400ml. med lang levetid i patron billede

Produktinformation

Højtydende universallejefedt med lang levetidBlå universal lejefedt der holder 3 gange så længe som konventionel lejefedtHar stor bæreevne og korrosionsbeskyttelseForlænger smøreintervallerneTemp. -30°C til +150°C

Produktspecifikationer

Mærke: ROCOL
Kategori: Lejefedt
EAN: 5024747121717
Varenr.: 512286000

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
2Elvvs.dk174 kr174 krKøb
3vvsfittings.dk217,5 kr217,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron

PriceData har fulgt prisen på Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron i 180 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Sapphire2 Universal fedt 400ml - Højtydende universallejefedt med lang levetid i patron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026173 kr20 kr (13%)
23. maj 2026153 kr21 kr (12%)
22. maj 2026174 kr21 kr (14%)
15. maj 2026153 kr20 kr (12%)
14. maj 2026173 kr20 kr (13%)
2. maj 2026153 kr20 kr (12%)
1. maj 2026173 kr20 kr (13%)
18. apr. 2026153 kr20 kr (12%)
17. apr. 2026173 kr20 kr (13%)
27. mar. 2026153 kr20 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret