Gå til hovedindhold

Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans

SanibellSanitetEAN: 8718835034719
Pris fra 5.099 krtil 7.417 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.318 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.794 kr 30. maj

Sammenlign priser på Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Sanibell Basicline møbelpakke, 100x46 cm, hvid højglans
-12%5.099 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sanibell Basicline møbelpakke, 100x46 cm, hvid højglans billede

Produktinformation

Sanibell Basicline møbelsæt tidsløst nordisk design med god opbevaringsplads Dette lækre Sanibell Basicline møbelsæt er i et elegant og tidsløst design, som vil passe perfekt ind i det fleste badeværelsesmiljøer. Møbelsættet er komplet, og indeholder båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sanibell
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 100x46x67 cm
EAN: 8718835034719
Varenr.: 786011070
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Sanibell Basicline grebsfri møbelsæt 101x46,5cm hvid højglans
5.147,59 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sanibell Basicline møbelpakke, 100x46 cm, hvid højglans
-10%5.503 kr
Før 6.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sanibell Basicline møbelpakke, 100x46 cm, hvid højglans billede

Produktinformation

Sanibell Basicline komplet møbelpakke med vask og underskab i hvid højglans med integrerede greb.Underskabet er med fuld udtrækbare skuffer der med softclose lukker blidt uanset påvirkning. Skufferne har metalsider på 30 cm der holder styr på flasker, spr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sanibell
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 100x46x67 cm
EAN: 8718835034719
Varenr.: 786011070
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans
6.231 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sanibell Basicline hvid - højglans grebsfri møbelsæt 101x46cm
7.417 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS5.099 kr5.099 krKøb
2EL-GROSSISTEN5.147,59 kr5.147,59 krKøb
3BilligVVS DK5.503 kr5.503 krKøb
4Elvvs.dk6.231 kr6.231 krKøb
5CS MEGASTORE DK7.417 kr7.616 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans

PriceData har fulgt prisen på Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.300 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 6.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.300 kr.

Den nuværende pris på 5.099 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sanibell Basicline møbelsæt med håndvask. 100x46cm, grebsfri. Hvid højglans de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.099 kr305 kr (6%)
30. maj 20264.794 kr353,59 kr (7%)
24. maj 20265.147,59 kr355,41 kr (6%)
23. maj 20265.503 kr355,41 kr (7%)
19. maj 20265.147,59 kr355,41 kr (6%)
17. maj 20265.503 kr792 kr (13%)
16. maj 20266.295 kr792 kr (14%)
15. maj 20265.503 kr96 kr (2%)
14. maj 20265.599 kr96 kr (2%)
3. maj 20265.503 kr464 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret