Gå til hovedindhold

SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A

SanDiskUSB-flashdrevEAN: 0619659125905
Pris fra 149 krtil 327 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 18. mar.

Sammenlign priser på SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Cruzer Blade 128GB USB USB stick Sort Rød
149 kr
Til butik
SanDisk Cruzer Blade 128GB USB USB stick Sort Rød billede

Produktinformation

SanDisk Cruzer Blade - USB flashdrive - 128 GB - USB - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDCZ50-128G-B35
EAN: 0619659125905
Varenr.: 989474905
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Cruzer Blade - Sort - 128GB - USB Stick
171 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk USB 2.0 Blade 128GB
180 kr
Til butik
SanDisk USB 2.0 Blade 128GB billede

Produktinformation

Aftageligt USB 2,0 lagermedium (bagudkompatibel med USB 1,1), Meget lille og ideel til rejser, Trendy højglans udseende, Systemkrav: Operativsystem: Windows 2000/ME/XP/Vista, Linux, Windows 7, MacOS X Ver. 10.1.2 eller højere.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB 2.0
EAN: 0619659125905
Varenr.: 38-36470
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Cruzer Blade 128GB USB USB stick Sort Rød
219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik SanDisk Cruzer Blade 128 GB USB 2.0 - sort/rød
259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik SanDisk Cruzer Blade 128 GB USB 2.0 - sort/rød
279 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A
327 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3Teknikproffset DK180 kr229 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5Boligcenter DK259 kr259 krKøb
6Vivas DK279 kr358 krKøb
7InkClub DK327 kr327 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 25% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 128 GB 619659125905 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026149 kr4 kr (3%)
23. maj 2026153 kr4 kr (3%)
22. maj 2026149 kr4 kr (3%)
21. maj 2026153 kr12 kr (9%)
20. maj 2026141 kr12 kr (8%)
19. maj 2026153 kr8 kr (6%)
18. maj 2026145 kr4 kr (3%)
17. maj 2026149 kr4 kr (3%)
16. maj 2026153 kr12 kr (9%)
15. maj 2026141 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret