Gå til hovedindhold

SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort

SanDiskUSB-flashdrevEAN: 0619659216979
Pris fra 1.290 krtil 1.675 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1290 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Ultra - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1
1.290 kr
Til butik
SanDisk Ultra - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: SDCZ48-1T00-G46
EAN: 0619659216979
Varenr.: 24394142
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort
1.291 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra - 1TB - USB Stick
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk USB Drev 3.0 Ultra 1TB 130MB/s
1.675 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.290 kr1.290 krKøb
2CompuMail DK1.291 kr1.291 krKøb
3Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
4Teknikproffset DK1.675 kr1.724 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort

PriceData har fulgt prisen på SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 916 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.164 kr.

Den nuværende pris på 1.290 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for SanDisk SDCZ48-1T00-G46 1 TB 3.2 Gen 1 USB stick Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.290 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.291 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.299 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.291 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.299 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.291 kr8 kr (1%)
29. apr. 20261.299 kr300 kr (30%)
9. jan. 2026999 kr82 kr (9%)
6. jan. 2026917 kr1 kr (0%)
2. jan. 2026916 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret