Gå til hovedindhold

SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå

SanDiskUSB-flashdrevEAN: 0619659211868
Pris fra 739 krtil 949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 573 kr 1. apr.

Sammenlign priser på SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå
739 kr
Til butik
SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå billede

Produktinformation

SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 256 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDIXD0N-256G-GN6NE
EAN: 0619659211868
Varenr.: 1002335992
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK iXpand Phone Drive for iPhone - 256GB - USB Stick
794 kr
Til butik
SANDISK iXpand Phone Drive for iPhone - 256GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 256 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-C / Lightning tilslutning, overførselshastighed op til 90MB/s (læs) / op til 10MB/s (skrive), software: iPhone compatible via USB Type-C & Lightning, Bevægeligt hættedesign, farve: blå

Produktspecifikationer

Mærke: SANDISK
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: SDIXD0N-256G-GN6NE
EAN: 0619659211868
Varenr.: 3296318
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk USB iXpand Phone Drive 256B
-35%928 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk USB iXpand Phone Drive 256B billede

Produktinformation

iXpand Phone Drive fra SanDisk giver problemfri filoverførsel på tværs af Apple-enheder. Dobbelte stik til nem overførsel. Automatisk backup via mobilapp. Intet behov for internet til filoverførsel. Pålidelige og hurtige overførselshastigheder. Elegant Metallic Sky-finish. Oplev et nyt niveau af bekvemmelighed med iXpand Phone Drive, der er designet til ubesværet at forbinde dine iPhone-, iPad- og Mac-enheder. Med dobbelte stik kan du nemt flytte filer mellem dine Apple-enheder og USB Type-C™-enheder, hvilket sikrer kompatibilitet og fleksibilitet. Sig farvel til lagerbegrænsninger med den automatiske backup-funktion, der leveres af SanDisk-mobilappen. Det sikrer, at dine dyrebare minder og dit vigtige arbejde opbevares sikkert og uden besvær. Du skal blot tilslutte drevet for hurtigt at frigøre plads uden behov for en internetforbindelse. Nyd fordelene ved pålidelige og hurtige overførselshastigheder, så du kan få adgang til dine filer med det samme uden forsinkelser. Drevets Metallic Sky-finish giver ikke kun et strejf af elegance, men supplerer også dine Apple-enheder på smukkeste vis. Beskyt dit digitale indhold med indbygget krypterings- og gendannelsessoftware, der sikrer, at dine kreative værker er sikre under hver overførsel. iXpand Phone Drive er et vigtigt værktøj for alle, der ønsker at forbedre deres Apple-økosystem med stil og funktionalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Type C
EAN: 0619659211868
Varenr.: D05379
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK739 kr739 krKøb
2Proshop DK794 kr833 krKøb
3Teknikproffset DK928 kr977 krKøb
4Ultrashop949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 534 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 623 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for SanDisk Phone Drive 256GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026739 kr11 kr (2%)
4. maj 2026728 kr6 kr (1%)
3. maj 2026734 kr1 kr (0%)
1. maj 2026735 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026738 kr2 kr (0%)
27. apr. 2026740 kr2 kr (0%)
26. apr. 2026742 kr14 kr (2%)
25. apr. 2026728 kr7 kr (1%)
22. apr. 2026735 kr71 kr (9%)
15. apr. 2026806 kr109 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret