Gå til hovedindhold

Western Digital Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s

Western DigitalIsenkramEAN: 0718037894294
Pris fra 644 krtil 874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 574 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 644 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WD Green SSD WDS240G3G0B 240GB M.2 SATA-600
644 kr
Til butik
WD Green SSD WDS240G3G0B 240GB M.2 SATA-600 billede

Produktinformation

WD Green WDS240G3G0B - SSD - 240 GB - intern - M.2 2280 - SATA 6Gb/s

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WDS240G3G0B
EAN: 0718037894294
Varenr.: 1000447172
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WD Green SSD WDS240G3G0B 240GB M.2 SATA-600
829 kr
Til butik
WD Green SSD WDS240G3G0B 240GB M.2 SATA-600 billede

Produktinformation

Oplev hurtigere hastigheder og større pålidelighed med WD Green SSD WDS240G3G0B, en 240 GB M.2 SATA-600 solid-state drive. Dette kompakte SSD-drev er designet til at forbedre systemets ydeevne og levere hurtige opstartstider samt kortere indlæsningstider...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 0718037894294
Varenr.: 71482
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s
874 kr
Til butik
Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s billede

Produktinformation

240 GB M.2 SATA SSD forkorter opstartstider og indlæsningstider for apps Leverer læsehastigheder på op til 545 MB/s for hurtigere arbejdsgange og adgang til filer Lavt strømforbrug hjælper med at forlænge batterilevetiden på bærbare computere Solid state-design uden bevægelige dele forbedrer holdbarheden Kompakt M.2 2280-formfaktor passer til både bærbare og stationære computere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: M.2
Artikel nr.: WDS240G3G0B-00BJF0
EAN: 0718037894294
Varenr.: 5011297527

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK644 kr644 krKøb
2Ultrashop829 kr829 krKøb
3Dustin DK874 kr960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s

PriceData har fulgt prisen på Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s i 180 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 644 kr er 23% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Sandisk Green Nand 240gb Ssd M.2 2280 Sata 6.0 Gbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026644 kr1 kr (0%)
24. maj 2026645 kr2 kr (0%)
23. maj 2026647 kr3 kr (0%)
20. maj 2026644 kr15 kr (2%)
15. maj 2026659 kr2 kr (0%)
14. maj 2026657 kr3 kr (0%)
12. maj 2026654 kr1 kr (0%)
9. maj 2026655 kr4 kr (1%)
8. maj 2026659 kr1 kr (0%)
7. maj 2026658 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret