Gå til hovedindhold

SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659215712
Pris fra 4.396 krtil 6.929 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.533 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.372 kr 12. maj

Sammenlign priser på SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4396 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-II Memory Card 512GB 300MB/s
4.396 kr
Til butik
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-II Memory Card 512GB 300MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Extreme PRO - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSDXDM-512G-GN4IN
EAN: 0619659215712
Varenr.: 1002838632
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II
4.457 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk SDXC Extreme Pro UHS-II 300MB/s V90 512GB
-56%4.640 kr
Før 10.509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk SDXC Extreme Pro UHS-II 300MB/s V90 512GB billede

Produktinformation

Dette hukommelseskort fra SanDisk tilbyder professionel ydeevne til optagelse af fantastisk 8K-video. Skrivehastigheder på op til 300MB/s. Lagrer op til 128, 256 eller 512GB data. IP68 vand- og støvafvisende. Tåler fald fra op til 6 meter. Inkluderer RescuePRO Deluxe-software. Indfang betagende billeder med SDXC Extreme Pro, der er designet til professionelle fotografer og videografer. Dette hukommelseskort understøtter 8K-videooptagelse i biografkvalitet og billedoptagelse i høj opløsning, hvilket sikrer maksimal effektivitet i postproduktionsworkflows. Med skrivehastigheder på op til 300MB/s hjælper det med at rydde kameraets buffer hurtigt under kontinuerlig optagelse, så alle bemærkelsesværdige billeder optages uden forsinkelse. Overførselshastigheder på op til 300MB/s strømliner din redigeringsproces, reducerer ventetiden og øger produktiviteten. Kortet er bygget til at modstå ekstreme forhold og er IP68-klassificeret for vand- og støvmodstand og kan tåle fald fra op til 6 meters højde. Det leveres med RescuePRO Deluxe-datagendannelsessoftware, der giver ro i sindet ved at give dig mulighed for at gendanne filer, der er blevet slettet eller beskadiget ved et uheld. Med en begrænset livstidsgaranti er dette kort en pålidelig partner til at indfange og bevare dine mest bemærkelsesværdige øjeblikke.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: SD/SDHC/SDXC
EAN: 0619659215712
Varenr.: D15813
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-II Memory Card 512GB 300MB/s
4.869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort SanDisk Extreme PRO SDXC 512 GB 300 MB/s
-26%4.899 kr
Før 6.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort SanDisk Extreme PRO SDXC 512 GB 300 MB/s
-26%4.919 kr
Før 6.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme PRO SD - 300MB/s - 512GB
6.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.396 kr4.396 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.457 kr4.457 krKøb
3Teknikproffset DK4.640 kr4.689 krKøb
4Ultrashop4.869 kr4.869 krKøb
5Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
6Vivas DK4.919 kr4.988 krKøb
7Proshop DK6.929 kr6.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II i 159 dage. Laveste pris i perioden er 3.931 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 7.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.473 kr.

Den nuværende pris på 4.396 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 512 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.396 kr473 kr (10%)
27. maj 20264.869 kr397 kr (9%)
16. maj 20264.472 kr2.386 kr (35%)
15. maj 20266.858 kr1.989 kr (41%)
13. maj 20264.869 kr497 kr (11%)
12. maj 20264.372 kr24 kr (1%)
11. maj 20264.396 kr24 kr (1%)
10. maj 20264.372 kr23 kr (1%)
9. maj 20264.395 kr23 kr (1%)
8. maj 20264.372 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret