Gå til hovedindhold

SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659188719
Pris fra 200 krtil 339 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 11. apr.

Sammenlign priser på SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I
200 kr
Til butik
SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Farve: 1
Artikel nr.: SDSDXXU-064G-GN4IN
EAN: 0619659188719
Varenr.: 8163931
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Extreme Pro 64 Gb Sdxc Klasse 10 64gb Sdxc
220 kr
Til butik
Sandisk Extreme Pro 64 Gb Sdxc Klasse 10 64gb Sdxc billede

Produktinformation

64 GB kapacitet lagrer mange fotos og 4K‑videoer på farten Class 10, V30 og U3 hastighedsklasser sikrer pålidelig 4K‑optagelse 170 MB/s læsning og 90 MB/s skrivning muliggør hurtige overførsler og sikkerhedskopier Holdbar konstruktion er røntgensikker, vandtæt og stødresistent Fungerer ved -25 til 85 °C, lagres ved -40 til 85 °C til sikker brug i felten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: SDHC & SDXC
Artikel nr.: SDSDXXU-064G-GN4IN
EAN: 0619659188719
Varenr.: 5011321936
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 200MB/s UHS-I C10 V30 U3
229 kr
Til butik
SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 200MB/s UHS-I C10 V30 U3 billede

Produktinformation

SANDISK SD Extreme Pro Op til 200MB/s, UHS-I C10 V30 U3 UHS-I C10 V30 U3-kort, er temperatursikre, vandtætte, stødsikre og røntgenbestandige. Skrivehastighed op til 140MB/s, Læsehastighed op til 200MB/s, Perfekt til 4K UHD-video, Gendan billeder du ved et uheld har slettet, Holdbarhed kan du regne med, Med SanDisk® QuickFlow™-teknologi optimerer dette kort ydeevnen til tidsbesparende medieaflæsninger med hurtige overførselshastigheder på op til 200 MB/s (64 GB - 1 TB). Par med SanDisk® Professional PRO-READER SD og microSD™ for at opnå maksimale hastigheder (sælges separat). Indeholder et tilbud på RescuePRO® Deluxe datagendannelsessoftware, som lader dig gendanne billeder du ved et uheld har slettet. Bygget til og testet under barske forhold er SanDisk Extreme SD™ UHS-I-kortet temperatursikkert, vandtæt, stødsikkert og røntgensikkert.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: May Deals
EAN: 0619659188719
Varenr.: C06654
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme Pro SDXC 64GB 200MB/s
237 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme PRO SD - 200MB/s - 64GB
263 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort SanDisk Extreme Pro SDXC 64 GB 200 MB/s
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort SanDisk Extreme Pro SDXC 64 GB 200 MB/s
309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme Pro SDXC 64GB 200MB/s
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK200 kr239 krKøb
2Dustin DK220 kr306,25 krKøb
3Teknikproffset DK229 kr278 krKøb
4CompuMail DK237 kr237 krKøb
5Proshop DK263 kr302 krKøb
6Boligcenter DK289 kr289 krKøb
7Vivas DK309 kr378 krKøb
8Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I i 54 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026200 kr9 kr (4%)
17. maj 2026209 kr20 kr (11%)
11. apr. 2026189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret