Gå til hovedindhold

SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I

SanDiskElektronikEAN: 0619659205447
Pris fra 916 krtil 1.616 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 916 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Express microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I Memory Card 512GB 880MB/s
916 kr
Til butik
SanDisk Express microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I Memory Card 512GB 880MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSQXFN-512G-GN4NN
EAN: 0619659205447
Varenr.: 1002932521
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I
993 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK microSD Express - 880MB/s - 512GB
999 kr
Til butik
SANDISK microSD Express - 880MB/s - 512GB billede

Produktinformation

MicroSD Express flashhukommelseskort, kapacitet: 512 GB, overførselshastighed: op til 880MB/s (læs) / op til 650MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-I / U Class: U3 / Video Class: V30 / App Class: A1 / / SD Express: EX I. -SanDisk microSD Express - Lynhurtig Lagring Gør dig klar til fremtidige superspeed-produkter med SanDisks nye microSD Express kort som benytter PCIe-NVMe-interface og fungerer ved UHS-I-hastigheder med microSD UHS-I- og UHS-II-enheder og opnå endnu højere hastigheder med kompatible enheder. Den nye Nintendo Switch 2 gør brug af microSD Express kort, så dette kort passer perfekt til netop Nintendo Switch 2! Nintendo Switch 2 kompatibel: Få endnu flere spil på din Switch 2 med SanDisk microSD Express kort. Ekstrem hastighed: Op til 8.8 gange hurtigere læsehastigheder og 4.4 gange hurtigere skrivehastigheder sammenlignet med standard microSD UHS-I-kort. Avanceret teknologi: Integreret PCIe Gen 3-NVMe-interface giver ydeevne på niveau med basale bærbare SSD'er. Høj kapacitet: Tilgængelig i størrelser lige nu op til 512GB - masser af plads til videoer, fotos og apps. (Højere kapaciteter kommer i fremtiden) Bred kompatibilitet: Fungerer med nuværende microSD UHS-I og UHS-II enheder, understøtter op til 5.3K video og 10MP RAW billedoptagelse.

Produktspecifikationer

Mærke: SANDISK
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: SDSQXFN-512G-GN4NN
EAN: 0619659205447
Varenr.: 3360624
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Microsd Express 512gb Microsdxc Uhs-i
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Express microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I Memory Card 512GB 880MB/s
1.179 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandisk microSD Express - 512 GB
1.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk Microsd Card Express 880MB/s U3 C10 512GB
1.616 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK916 kr916 krKøb
2CS MEGASTORE DK993 kr1.032 krKøb
3Proshop DK999 kr1.038 krKøb
4Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
5Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb
6Av-Cables DK1.499 kr1.499 krKøb
7Teknikproffset DK1.616 kr1.665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I i 153 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 993 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 934 kr.

Den nuværende pris på 916 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / UHS-I U3 - microSD PCI Express Gen 3.1 UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026916 kr6 kr (1%)
26. maj 2026922 kr1 kr (0%)
25. maj 2026923 kr5 kr (1%)
24. maj 2026928 kr8 kr (1%)
23. maj 2026920 kr6 kr (1%)
22. maj 2026926 kr24 kr (3%)
21. maj 2026950 kr1 kr (0%)
20. maj 2026951 kr8 kr (1%)
19. maj 2026959 kr1 kr (0%)
18. maj 2026960 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret