Gå til hovedindhold

Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s

SanDiskElektronikEAN: 0619659202064
Pris fra 545 krtil 799 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459 kr 4. maj

Sammenlign priser på Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 545 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Express microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 880MB/s
545 kr
Til butik
SanDisk Express microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 880MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 256 GB - microSDXC UHS-I

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSQXFN-256G-GN4NN
EAN: 0619659202064
Varenr.: 1002430081
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 256 GB - microSDXC UHS-I
548 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s
-5%559 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Express - Flashhukommelseskort - 256 GB - microSDXC UHS-IGenereltLagerkapacitet: 256 GBProdukttype: FlashhukommelseskortHukommelseEgenskaber: Magnetisk afskærmningvandtætrøntgensikkertemperatursikkerNVMe supporttabe-sikkerslidresistenthumidity-proofLæse Rate: Op til 880 MB/sModel: microSDXC UHS-I Memory CardSkrive Rate: Op til 650 MB/sProducentgarantiService & Support: Begrænset garantiMål og vægtBredde: 10.92 mmDybde: 14.99 mmHøjde: 1.02 mmVægt: 26 gMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 85 °CMin. driftstemperatur: -25 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Vægt: 0.02g
EAN: 0619659202064
Varenr.: 1807793
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s
-5%579 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Express microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 880MB/s
589 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk Microsd Card Express 880MB/s U3 C10 256GB
-30%590 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK microSD Express - 880MB/s - 256GB
599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Microsd Express 256gb Microsdxc Uhs-i
599 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandisk microSD Express - 256 GB
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK545 kr545 krKøb
2CS MEGASTORE DK548 kr587 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4Vivas DK579 kr648 krKøb
5Ultrashop589 kr589 krKøb
6Teknikproffset DK590 kr639 krKøb
7Proshop DK599 kr638 krKøb
8Dustin DK599 kr685,25 krKøb
9Av-Cables DK799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s

PriceData har fulgt prisen på Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s i 183 dage. Laveste pris i perioden er 441 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 545 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Hukommelseskort microSDXC - SanDisk Express 256 GB, op til 880 MB/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026545 kr71 kr (15%)
23. maj 2026474 kr1 kr (0%)
22. maj 2026473 kr4 kr (1%)
21. maj 2026477 kr1 kr (0%)
20. maj 2026478 kr6 kr (1%)
19. maj 2026472 kr3 kr (1%)
17. maj 2026475 kr3 kr (1%)
16. maj 2026478 kr1 kr (0%)
15. maj 2026479 kr6 kr (1%)
14. maj 2026473 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret