Gå til hovedindhold

Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort

SandbergTastaturerEAN: 5705730631207
Pris fra 159 krtil 258,7 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 99,7 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg DesktopSet - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz (Nordisk)
159 kr
Til butik
Sandberg DesktopSet - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz  (Nordisk) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 631-20
EAN: 5705730631207
Varenr.: 1900559
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
159 kr
Til butik
Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Sandberg Wireless Office DesktopSet er et trådløst tastatur- og mus-desktopsæt, der er designet til at holde din arbejdsplads ryddelig og komfortabel. 2.4 GHz trådløs med ultralille USB-modtager: Forbinder tastatur og mus til din computer til kabelfri brug med en arbejdsafstand på 6-10 metre. Automatisk installation: Virker med det samme uden installation af software eller parring af enheder for hurtig opsætning. Nordisk tastaturlayout: Optimeret til nordiske skrivebehov i et fuldstørrelse tastaturformat med 3 blokke. Bløde taster med lav støj, slanke tastekapper: Membrankontaktdesign hjælper med at reducere skrivestøj, samtidig med at det bevarer en slank og behagelig fornemmelse. Komfortabel trådløs optisk mus: 5-knappers mus med scrollhjul og justerbar 1000/1200/1600 DPI for kontrolleret pegehastighed. Windows-kompatibilitet: Virker med Windows 11, 10, 8, 7, Vista og XP. En praktisk kombination af trådløst kontortastatur og optisk mus, der leverer ren opsætning, nem daglig brug og pålidelig kontrol til almindelige Windows-PC'er.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 631-20
EAN: 5705730631207
Varenr.: 2682027
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg Trådløs Tastatur & Mus. Wireless Office DesktopSet.
170 kr
Til butik
Sandberg Trådløs Tastatur & Mus. Wireless Office DesktopSet. billede

Produktinformation

Sandberg Trådløs Tastatur & Mus. Wireless Office DesktopSet. Nordic. Model: Sandberg 631-20. Med Sandberg Wireless Office Desktop Set får du et lækkert tastatur og en behagelig optisk mus. Slut med kabelrodet! Her får du fuld bevægelsesfrihed, da

Produktspecifikationer

Kategori: Sandberg Elektronik Tilbehør
EAN: 5705730631207
Varenr.: 46736
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg DesktopSet Tastatur og mus-sæt Trådløs Norge
194 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg Wireless Office DesktopSet Nor
219 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sandberg Trådløs Keyboard Mus Nordic 631-20
245 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Sandberg Trådløs tastatur & mus
258,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Superprice.dk170 kr170 krKøb
4CompuMail DK194 kr194 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6Tonerland.dk245 kr245 krKøb
7RedOffice Konpap258,7 kr258,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Sandberg Wireless Office Desktop Set - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026158 kr1 kr (1%)
28. maj 2026159 kr1 kr (1%)
27. maj 2026158 kr1 kr (1%)
22. maj 2026159 kr1 kr (1%)
21. maj 2026158 kr1 kr (1%)
20. maj 2026159 kr1 kr (1%)
19. maj 2026158 kr1 kr (1%)
15. maj 2026159 kr1 kr (1%)
14. maj 2026158 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret