Gå til hovedindhold

Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB

SandbergElektronikEAN: 5705730420382
Pris fra 452 krtil 1.135 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 683 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 12. maj

Sammenlign priser på Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 452 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB
452 kr
Til butik
Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbanks
Farve: 1
Artikel nr.: 420-38
EAN: 5705730420382
Varenr.: 4155757
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh Powerbank - Sort - 24000 mAh
452 kr
Til butik
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh Powerbank - Sort - 24000 mAh billede

Produktinformation

Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 er en robust outdoor-powerbank med indbygget solopladning til pålidelig mobil opladning væk fra stikkontakten. USB- og solopladning: Genoplad via en USB-port eller de integrerede solceller for fleksibel strøm på farten. Højkapacitets 24000 powerbank: Giver op til 9 opladninger af en typisk smartphone, ideel til længere ture og backup-strøm. Regnsikkert, robust kabinet: Solidt, vejrbestandigt design bygget til at fungere i barske udendørsforhold. USB-C-udgang: USB-C-stik til opladning af USB-C-enheder med en praktisk, moderne forbindelse. QC 3.0 hurtigopladning USB: Quick Charge 3.0 USB-port til hurtig opladning af understøttede enheder. Understøtter power-through: Designet til at understøtte pass-through-strøm for mere smidige opladningsopsætninger. En pålidelig outdoor-sol-powerbank til camping, sejlads og nødstrøm i hverdagen - der kombinerer flere opladningsmuligheder med robust beskyttelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 420-38
EAN: 5705730420382
Varenr.: 2682100
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 Solarstrømbank 24000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Sort
653 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000mah Grå, Sort
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sandberg 24.000 mAh Outdoor Solcelle Powerbank, Sort
699 kr
Til butik
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg 24.000 mAh Outdoor Solcelle Powerbank, Sort
699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandberg Udendørs solcelle-powerbank 24000mAh
723 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Sandberg Powerbank Outdoor Solar 24.000 mAh
744,69 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandberg - Outdoor Solar powerbank 24.000
999 kr
Til butik
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Solcelleladet Powerbank, 24000 mAh
1.135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK452 kr491 krKøb
2Proshop DK452 kr491 krKøb
3CompuMail DK653 kr653 krKøb
4Dustin DK681 kr767,25 krKøb
5Powerbanken.dk699 kr699 krKøb
6Balar699 kr699 krKøb
7Teknikproffset DK723 kr782 krKøb
8Hertels Boresko744,69 kr744,69 krKøb
9Friluft DK999 kr999 krKøb
10SmartaSaker DK1.135 kr1.135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB

PriceData har fulgt prisen på Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 472 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 452 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sandberg Active Solar Powerbank 24000 - Solarstrømbank Li-Ion 24000 mAh - 3 A - Quick Charge 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026452 kr3 kr (1%)
12. maj 2026449 kr3 kr (1%)
11. maj 2026452 kr1 kr (0%)
10. maj 2026453 kr3 kr (1%)
7. maj 2026456 kr1 kr (0%)
6. maj 2026457 kr3 kr (1%)
15. jan. 2026460 kr1 kr (0%)
8. jan. 2026461 kr1 kr (0%)
20. dec. 2025460 kr9 kr (2%)
17. dec. 2025469 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret