Gå til hovedindhold

Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB)

SandbergElektronikIP67 vandtætOutdoor og campingEAN: 5705730420368

Sandberg Survivor Powerbank 20100 med IP67-certificering og robust design. Perfekt til camping, vandreture og nødsituationer med 20100mAh kapacitet. Læs mere

Pris fra 355 krtil 1.000 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 645 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB)
355 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Survivor Powerbank 20000 Powerbank - Sort - 20000 mAh
355 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandberg Survivor Powerbank 20100
461 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg Survivor Powerbank 20000
489 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg Survivor Powerbank 20100 Powerbank 20100mAh Sort
513 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg Survivor Powerbank 20000mah Grøn, Sort
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
PowerBank Survivor 20100mAh, Black
1.000 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK355 kr394 krKøb
2Proshop DK355 kr394 krKøb
3Teknikproffset DK461 kr520 krKøb
4Ultrashop489 kr489 krKøb
5CompuMail DK513 kr513 krKøb
6Dustin DK556 kr642,25 krKøb
7HUMA.dk1.000 kr1.000 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Sandberg Survivor Powerbank 20100

Sandberg

Sandberg Survivor Powerbank 20100 med IP67-certificering og robust design. Perfekt til camping, vandreture og nødsituationer med 20100mAh kapacitet.

• powerbank
• survivor
• sandberg powerbank
• vandtæt powerbank
• outdoor powerbank
• camping strøm
• nødstrøm
• Outdoor og camping
• IP67 vandtæt

Beskrivelse

Sandberg Survivor Powerbank 20100 er den ultimative backup-energiløsning til mobile enheder. Med sin robuste IP67-certificerede skal er denne powerbank konstrueret til at modstå de hårdeste forhold - den er helt vand-, stød- og støvtæt. Med en enorm kapacitet på 20100mAh giver den strøm til ca. 4-8 opladninger af en typisk smartphone, hvilket gør dig helt uafhængig af fast strøm i over en uge. Du kan oplade op til 2 USB-enheder samtidigt, og den indbyggede kraftige LED-lygte med 30 meters lysstyrke gør den ideel til camping, vandreture, festivaler og nødsituationer. Et must-have for alle eventyrere og som backup i hjemmet.

Specifikationer

vægt:Ca. 500 gram
kapacitet:20100 mAh
led_lygte:30 meter lysstyrke
materiale:Robust plastikskal
sikkerhed:Overopladningsbeskyttelse
usb_porte:2 stk
temperatur:-10°C til +60°C
opladninger:4-8 smartphone opladninger
vandtæthed:IP67

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er powerbanken helt vandtæt?

Ja, Sandberg Survivor har IP67-certificering og kan derfor klare nedsænkning i vand og er helt støv- og stødtæt.

Hvor mange gange kan den oplade min telefon?

Med 20100mAh kapacitet kan den typisk oplade en smartphone 4-8 gange, afhængigt af telefonens batteristørrelse.

Kan jeg bruge LED-lygten uden at oplade enheder?

Ja, den indbyggede LED-lygte kan bruges uafhængigt og har en lysstyrke på op til 30 meter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB)

PriceData har fulgt prisen på Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 437 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sandberg Active Survivor Powerbank 20100 - Powerbank - 20100 mAh - 3.9 A - 2 output-stikforbindelser (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026355 kr1 kr (0%)
10. maj 2026356 kr1 kr (0%)
7. maj 2026357 kr1 kr (0%)
6. maj 2026358 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026359 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026360 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026361 kr1 kr (0%)
20. feb. 2026362 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026363 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026364 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret