Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097483878
Pris fra 2.368 krtil 2.831 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 463 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2368 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.368 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - S60UD Series - LED-skærm - USB - 32" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS32D604UEUXXE
EAN: 8806097483878
Varenr.: 1003362562
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S6 S604ud Usb-c 32 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
2.374 kr
Til butik
Samsung Viewfinity S6 S604ud Usb-c 32 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

USB Type-C port til strømforsyning, dataoverførsel og til at vise signaler mellem enheder Fantastisk 2560 x 1440 Quad HD-opløsning Levende IPS-panel med 1,07 milliarder farver Hurtig responstid på 5 ms Fremragende kontrastforhold på 1000:1 Høj 350 cd/m² lysstyrke Bredt 16:9-billedformat Samsungs anerkendte skærmkvalitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Artikel nr.: LS32D604UEUXXE
EAN: 8806097483878
Varenr.: 5020057653
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort
2.680,81 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
2.831 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.368 kr2.368 krKøb
2Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.680,81 kr2.680,81 krKøb
4Proshop DK2.831 kr2.831 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 2.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.313 kr.

Den nuværende pris på 2.368 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Samsung ViewFinity S6 S32D604UEU - LED-skærm - USB - 32 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.368 kr9 kr (0%)
25. maj 20262.359 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.355 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.359 kr15 kr (1%)
12. maj 20262.374 kr20 kr (1%)
10. maj 20262.354 kr3 kr (0%)
8. maj 20262.357 kr5 kr (0%)
7. maj 20262.362 kr12 kr (1%)
3. maj 20262.374 kr10 kr (0%)
2. maj 20262.364 kr73 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret