Gå til hovedindhold

Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806095363905
Pris fra 20.394 krtil 21.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.105 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.628 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20394 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung VHB-E Series VH55C-E 55" 1080p
20.394 kr
Til butik
Samsung VHB-E Series VH55C-E 55" 1080p billede

Produktinformation

Samsung VH55C-E - 55" Diagonal klasse VHB-E Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH55VHCEBGBXEN
EAN: 8806095363905
Varenr.: 1002200990
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage
21.193 kr
Til butik
Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-display leverer et 55" LED-bagbelyst IPS-panel med Full HD 1080p-opløsning, ekstremt smalt rammedesign og 24/7-drift til professionelle installationer. Samsung VH55C-E VHB-E Series er bygget til moderne digital skiltning med skarpe, klare billeder, Picture Enhancer-tilstand og SMART Signage Platform til integreret indholdsstyring, mens antirefleksbelægningen understøtter klar synlighed i krævende miljøer. Full HD 1920 x 1080 (1080p) opløsning i 16:9-format Extreme Narrow Bezel-design til problemfri multi-display-opsætninger 700 cd/m² lysstyrke og 140.000:1 dynamisk kontrastforhold IPS-teknologi med 178°/178° betragtningsvinkler HDMI (2 porte), DisplayPort, DVI og LAN-tilslutning Støvafvisende design med IP5X-overholdelse VESA-monteringskompatibel (600 x 400 mm) Designet til at holde skiltningindhold levende, ensartet og nemt at udrulle på tværs af detail, offentlige områder og virksomhedsmiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH55VHCEBGBXEN
EAN: 8806095363905
Varenr.: 3292497
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Vh55c-e 24/7 55 tommer Ips 700cd/m² 1920 × 1080pixels
21.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK20.394 kr20.394 krKøb
2Proshop DK21.193 kr21.193 krKøb
3Dustin DK21.499 kr21.997,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage i 148 dage. Laveste pris i perioden er 14.423 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 22.036 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.310 kr.

Den nuværende pris på 20.394 kr er 18% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Samsung VH55C-E VHB-E Series - 55" LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202620.394 kr1.642 kr (7%)
30. maj 202622.036 kr137 kr (1%)
26. maj 202621.899 kr25 kr (0%)
24. maj 202621.874 kr22 kr (0%)
23. maj 202621.852 kr103 kr (0%)
22. maj 202621.749 kr35 kr (0%)
21. maj 202621.714 kr90 kr (0%)
20. maj 202621.624 kr249 kr (1%)
19. maj 202621.375 kr126 kr (1%)
15. maj 202621.249 kr87 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret