Gå til hovedindhold

Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094771961
Pris fra 1.848 krtil 2.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 771 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1848 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.848 kr
Til butik
Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Samsung U32J590UQP - UJ59 Series - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 270 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mørkeblå/gå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LU32J590UQPXEN
EAN: 8806094771961
Varenr.: 1000940926
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm Samsung U32J590UQP 32" VA, 60 Hz (HDMI/DisplayPort)
-4%2.199 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4K skærm Samsung U32J590UQP 32" VA, 60 Hz (HDMI/DisplayPort) billede

Produktinformation

Samsung U32J590UQP - UJ59 Series - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 270 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mørkeblå/gåGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSyncBacklight-teknologi: Edge LEDDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 72.95 cm x 25.05 cm x 53.45 cm - med standerEgenskaber: MagicBrightbilledopdelingspilmodusMega Infinity Dynamic Contrast RatioFlicker Free-teknologitynd kant-designImage SizeUHD UpscaleEco Saving PlusEye Saver ModeOff Timer PlusBillede-i-billedeEnergiforbrug om året: 45 kWtEnergiklasse: Klasse FFarve: Mørkeblå/gåFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 102% Adobe RGB138% sRGB97% NTSCFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 3000:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 270 cd/m²Paneltype: VAPixel Pitch: 0.1816 mmResponstid: 4 ms (grå-til-grå)Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: 4K 3840 x 2160 ved 60 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret synsvinkel: 178Vægt: 6.3 kgForbindelseInterface: DisplayPort 1.2 | HDMI | HDMI | Hovedtelefoner (mini-jackstik)Mekanisk

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 8.46g
EAN: 8806094771961
Varenr.: 1857241
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm Samsung U32J590UQP 32" VA, 60 Hz (HDMI/DisplayPort)
-4%2.219 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4K skærm Samsung U32J590UQP 32" VA, 60 Hz (HDMI/DisplayPort) billede

Produktinformation

Samsung U32J590UQP - UJ59 Series - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 270 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mørkeblå/gåGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSyncBacklight-teknologi: Edge LEDDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 72.95 cm x 25.05 cm x 53.45 cm - med standerEgenskaber: MagicBrightbilledopdelingspilmodusMega Infinity Dynamic Contrast RatioFlicker Free-teknologitynd kant-designImage SizeUHD UpscaleEco Saving PlusEye Saver ModeOff Timer PlusBillede-i-billedeEnergiforbrug om året: 45 kWtEnergiklasse: Klasse FFarve: Mørkeblå/gåFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 102% Adobe RGB138% sRGB97% NTSCFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 3000:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 270 cd/m²Paneltype: VAPixel Pitch: 0.1816 mmResponstid: 4 ms (grå-til-grå)Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: 4K 3840 x 2160 ved 60 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret synsvinkel: 178Vægt: 6.3 kgForbindelseInterface: DisplayPort 1.2 | HDMI | HDMI | Hovedtelefoner (mini-jackstik)MekaniskJusteringer til display-position: TiltTiltvinkel: -2/+15VESA-monteringsinterface: 100 x 100 mmDiverseEgenskaber: Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), matMedfølgende ledninger: 1 x HDMI-kabelOverensstemmelsesstandarder: ISO 9241-307 Class 2Sikkerhedsåbningstype: Kensington-sikkerhedsåbningEffektIndgangspænding: AC 100-240 VStrømforbrug (fra-tilstand): 0.3 WattStrømforbrug (Maks.): 59 WattStrømforbrug (Typisk): 31 WattStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 31 kWh/1000 tStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattProgrammer / SystemkravInkluderet software: Easy Setting BoxMål og vægtDimensioner & vægt detaljer: Med stander - bredde: 72.95 cm - dybde: 25.05 cm - højde: 53.45 cm - vægt: 6.3 kg | Uden stander - bredde: 72.95 cm - dybde: 5.64 cm - højde: 42.78 cm - vægt: 5.5 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 89.2 cmDybde ved forsendelse: 15.7 cmHøjde ved forsendelse: 49.1 cmVægt ved forsendelse: 8.4 kgMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 10 - 80 % (ikke-kondenserende)Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 10 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 8.46g
EAN: 8806094771961
Varenr.: 1857241
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Uj59 32 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
2.244 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung U32J590UQP 32 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.848 kr1.848 krKøb
2Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
3Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
4Dustin DK2.244 kr2.330,25 krKøb
5Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.848 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 2.132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.042 kr.

Den nuværende pris på 1.848 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Samsung U32J590UQP 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 20261.848 kr64 kr (3%)
15. apr. 20261.912 kr63 kr (3%)
15. feb. 20261.975 kr106 kr (5%)
14. feb. 20262.081 kr9 kr (0%)
13. feb. 20262.090 kr10 kr (0%)
12. feb. 20262.100 kr125 kr (6%)
3. feb. 20261.975 kr125 kr (6%)
1. feb. 20262.100 kr125 kr (6%)
27. jan. 20261.975 kr125 kr (6%)
25. jan. 20262.100 kr125 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret