Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå

SamsungComputerskærmeEAN: 8806095503165
Pris fra 4.588 krtil 7.490 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.902 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.499 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4588 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå
4.588 kr
Til butik
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: LS27DG602SUXEN
EAN: 8806095503165
Varenr.: 20994913
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G60SD LS27DG602SUXEN 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 360Hz Pivot Skærm
4.721 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Odyssey OLED G6 27" QHD 360 Hz gaming-skærm
-18%5.299 kr
Før 6.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Odyssey OLED G6 27" QHD 360 Hz gaming-skærm billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G60SD LS27DG602SUXEN - G60SD Series - OLED-monitor - gaming - 27" - 2560 x 1440 2K @ 360 Hz - OLED - 250 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - USB-hub - sortGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync Premium ProDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.17 cm x 26.35 cm x 55.42 cm - med standerEgenskaber: BilledopdelingBlack eQualizerFlicker Free-teknologiImage SizeEye Saver ModeQuantum Dot TechnologySuper Arena Gaming UXBillede-i-billedeAuto Source Switch+CoreSync belysningsdesignVirtual AIM PointSamsung OLED Safeguard+HDR10+Energiforbrug om året: 45 kWtEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1949558Farve: GråFarve support: 1 milliard farverFarvespektrum: 99% DCI-P3 (CIE 1976)Formatforhold: 16:9Indbygget udstyr: USB 3.0 hubKontrastforhold: 1000000:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²Responstid: 0,03 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: MatSkærmtype: OLED-monitor / OLEDStandard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 360 HzVandret synsvinkel: 178Vægt: 6.9 kgForbindelseInterface: 2 x HDMI | DisplayPort 1.4 | Hovedtelefoner (mini-jackstik...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 9g
EAN: 8806095503165
Varenr.: 2034405
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Odyssey OLED G6 27" QHD 360 Hz gaming-skærm
-18%5.319 kr
Før 6.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey G60SD LS27DG602SUXEN 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 360Hz Pivot Skærm
5.659 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - 2560x1440 (QHD) - 360Hz - OLED
7.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.588 kr4.588 krKøb
2CompuMail DK4.721 kr4.721 krKøb
3Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
4Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb
5Ultrashop5.659 kr5.659 krKøb
6Proshop DK7.490 kr7.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 5.244,35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.795 kr.

Den nuværende pris på 4.588 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G6 S27DG602SU - OLED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - 0,03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.588 kr156 kr (3%)
29. maj 20264.744 kr24 kr (1%)
28. maj 20264.768 kr1 kr (0%)
26. maj 20264.769 kr24 kr (1%)
25. maj 20264.793 kr24 kr (0%)
23. maj 20264.817 kr23 kr (0%)
22. maj 20264.840 kr1 kr (0%)
21. maj 20264.841 kr23 kr (0%)
20. maj 20264.864 kr24 kr (0%)
19. maj 20264.888 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret