Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz

SamsungComputerskærmeEAN: 8806094341850
Pris fra 1.029 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
1.029 kr
Til butik
Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G4 S25BG400EU - LED-skærm - 25" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS25BG400EUXEN
EAN: 8806094341850
Varenr.: 1000543766
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
25" Samsung Odyssey G4 S25BG400EU - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - IPS
1.037 kr
Til butik
25" Samsung Odyssey G4 S25BG400EU - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - IPS billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G4 S25BG400EU monitor leverer konkurrencedygtig gamingperformance med et IPS-panel for klare farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; NVIDIA G-SYNC Compatible; HDR10; 99% sRGB; 1 ms (GtG) Høj lysstyrke, hurtig responstid og adaptive-sync-kompatibilitet mindsker bevægelsesslør og screen tearing for mere jævn, mere immersiv gameplay og konsekvent farvenøjagtighed ved fokuserede konkurrence-sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS25BG400EUXEN
EAN: 8806094341850
Varenr.: 3093079
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung Serie 4 63,5cm S25BG400EU 16 1920 x 1080 240 Hz 1 ms Skærm - GEEKD.dk
1.247 kr
Til butik
Samsung Serie 4 63,5cm S25BG400EU 16 1920 x 1080 240 Hz 1 ms Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Samsung Odyssey LS25BG400EUXEN computerskærm 63,5 cm (25") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort Samsung Odyssey LS25BG400EUXEN. Skærm diagonal: 63,5 cm (25"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 1

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8806094341850
Varenr.: 48617491824976
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Samsung Odyssey G4 25" IPS Full HD 240 Hz
-17%1.249 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Samsung Odyssey G4 25" IPS Full HD 240 Hz
-16%1.269 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.029 kr1.029 krKøb
2Proshop DK1.037 kr1.037 krKøb
3Geekd1.247 kr1.247 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
6Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz i 115 dage. Laveste pris i perioden er 1.029 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 1.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.144 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Samsung Odyssey G4 S25BG400EU 25" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.029 kr14 kr (1%)
1. jun. 20261.043 kr24 kr (2%)
31. maj 20261.067 kr24 kr (2%)
30. maj 20261.091 kr32 kr (3%)
29. maj 20261.059 kr48 kr (4%)
27. maj 20261.107 kr69 kr (7%)
24. maj 20261.038 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.029 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.038 kr32 kr (3%)
21. maj 20261.070 kr32 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret