Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink

SamsungMobiltelefonerGalaxy AI integrationProfessionel produktivitet og kreativt arbejdeEAN: 8806095616308

Samsung Galaxy Z Fold6 i Pink med 256GB lager. Ultralet design på kun 239g, 7.6" foldbar skærm og Galaxy AI. PC-lignende produktivitet i lommen. Læs mere

Pris fra 10.159 krtil 16.161 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.002 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.498 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Z Fold6 7.6 256GB Pink
10.159 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink
12.499 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold6 5G (256GB/Pink)
12.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink
15.699 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Z Fold6 256gb Lyserød
-0%16.161 kr
Før 16.161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop10.159 kr10.159 krKøb
2INphone.dk12.499 kr12.499 krKøb
3Salgsbutikken.dk12.499 kr12.499 krKøb
4Proshop DK15.699 kr15.699 krKøb
5Dustin DK16.161 kr16.247,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy Z Fold6 7.6" 256GB Pink

Samsung

Samsung Galaxy Z Fold6 i Pink med 256GB lager. Ultralet design på kun 239g, 7.6" foldbar skærm og Galaxy AI. PC-lignende produktivitet i lommen.

• foldbar telefon
• Galaxy AI
• Samsung fold
• Galaxy Z Fold
• pink smartphone
• foldbar skærm
• Professionel produktivitet og kreativt arbejde
• Galaxy AI integration

Beskrivelse

Samsung Galaxy Z Fold6 er den ultimative foldbare smartphone som kombinerer PC-lignende kraft med ultralet design. Med sin 7.6" produktive skærm og revolutionære Galaxy AI-funktioner leverer den uovertruffen produktivitet i en enhed der vejer kun 239g og er blot 5.6mm tyk. Den lyserøde finish giver et stilfuldt udtryk, mens Circle to Search, Note Assist og Chat Assist sikrer maksimal effektivitet. Photo Assist med AI-baseret billedredigering og Live Translate gør kommunikation grænseløs. Perfekt til professionelle og kreative brugere som kræver premium teknologi og stilfuldt design i én enhed.

Specifikationer

RAM:12GB
Farve:Pink
Vægt:239 gram
Kamera:Triple-kamerasystem
Skærm:7.6 tommer Dynamic AMOLED 2X
Tykkelse:5.6mm (foldet)
Processor:Snapdragon 8 Gen 3
Lagerplads:256GB
Styresystem:Android med Galaxy AI

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor tyk er Galaxy Z Fold6 når den er foldet sammen?

Galaxy Z Fold6 er kun 5.6mm tyk når den er foldet sammen, hvilket gør den til den tyndeste foldbare telefon fra Samsung.

Hvilke Galaxy AI-funktioner har Z Fold6?

Z Fold6 inkluderer Circle to Search, Note Assist til transskription og organisering af noter, Chat Assist til hurtig tekstgenerering, Photo Assist til AI-billedredigering, og Live Translate til realtidsoversættelse af opkald.

Kan jeg bruge S Pen med Galaxy Z Fold6?

Ja, Galaxy Z Fold6 understøtter S Pen (sælges separat) på den store indvendige skærm for præcis tegning, notater og produktivitet.

Hvordan fungerer Circle to Search på den store skærm?

Circle to Search lader dig lave en cirkel omkring objekter på skærmen for øjeblikkeligt at søge information. Funktionen er optimeret til den store 7.6" skærm for forbedret produktivitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink i 181 dage. Laveste pris i perioden er 8.498 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 12.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.287 kr.

Den nuværende pris på 10.159 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202610.159 kr2.340 kr (19%)
24. maj 202612.499 kr2.340 kr (23%)
19. maj 202610.159 kr2.339 kr (19%)
18. maj 202612.498 kr2.339 kr (23%)
28. apr. 202610.159 kr2.339 kr (19%)
27. apr. 202612.498 kr2.339 kr (23%)
24. apr. 202610.159 kr2.339 kr (19%)
23. apr. 202612.498 kr2.339 kr (23%)
21. apr. 202610.159 kr1.661 kr (20%)
19. apr. 20268.498 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret