Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - Grå

SamsungTabletcomputereEAN: 8806097854906
Pris fra 2.294 krtil 3.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.025 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - GrÃ¥ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2294 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256GB 8GB
2.294 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256GB 8GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11+ - Tablet - Android - 256 GB - 11" TFT (1920 x 1200) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X236BZAPEUB
EAN: 8806097854906
Varenr.: 1003689663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 256GB/8GB - Grey
2.999 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 256GB/8GB - Grey billede

Produktinformation

11" FHD+ (1920x1200) 90Hz 480nits TFT LCD Display, 5G, MediaTek Dimensity 7300, 8GB RAM, 256GB Storage, microSDXC , 8MPixel (Back), 5MPixel (Front), Quad Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 16, 7040 mAh battery, 25W Wired Charging, 482 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablet
Artikel nr.: SM-X236BZAPEUB
EAN: 8806097854906
Varenr.: 3410527
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy Tab A11+ (5G) - 256GB - GRAY
3.099 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11+ 5g 11 tommer 256gb Grå
3.124 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - Grå
-27%3.299 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - Grå
-27%3.319 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - GrÃ¥ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.294 kr2.294 krKøb
2Proshop DK2.999 kr2.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.099 kr3.099 krKøb
4Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - GrÃ¥ i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.161 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.344 kr.

Den nuværende pris på 2.294 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - GrÃ¥. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB/8 GB - GrÃ¥ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.294 kr39 kr (2%)
22. apr. 20262.333 kr666 kr (22%)
21. apr. 20262.999 kr641 kr (27%)
18. mar. 20262.358 kr64 kr (3%)
5. feb. 20262.294 kr56 kr (2%)
30. jan. 20262.350 kr56 kr (2%)
28. jan. 20262.294 kr705 kr (24%)
27. jan. 20262.999 kr705 kr (31%)
25. jan. 20262.294 kr133 kr (6%)
24. jan. 20262.161 kr133 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret