Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806095822990
Pris fra 1.079 krtil 1.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1079 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy A16 6,7" Dual SIM 4G, 4/128 GB, 5.000 mAh - Grøn
-9%1.079 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A16 6,7" Dual SIM 4G, 4/128 GB, 5.000 mAh - Grøn billede

Produktinformation

Fordele ved mobiltelefon Samsung Galaxy A16Samsung Galaxy A16 er en smart og pålidelig 4G smartphone til hverdagen. Den store 6,7" Super AMOLED-skærm med 1.080 × 2.340 pixels gør film, spil og sociale medier levende, mens batteriet på 5.000 mAh giver masser af strøm til dagen. Med tredobbelt bagkamera på op til 50 MP og 13 MP frontkamera tager du skarpe billeder og videoer i Full HD.Design, ydeevne og brugervenlighedDen slanke grønne telefon vejer 200 g og er kun 7,9 mm tyk, så den ligger behageligt i hånden. En 8‑kerners processor op til 2,2 GHz og 4 GB RAM sørger for glat navigation i Android. Få hurtig opladning via USB‑C med op til 25 W USB Power Delivery. Fingeraftrykslæser, NFC, Bluetooth 5.3 og Wi‑Fi 5 giver nem og sikker hverdag.Plads til det heleMed 128 GB intern hukommelse (ca. 108,3 GB brugertilgængelig) og mulighed for MicroSD-kort op til 1,5 TB har du rigelig plads til fotos, apps og musik. Hybrid Dual SIM gør det let at kombinere arbejde og privat.Skærm: 6,7" Super AMOLED, 1.080 × 2.340 pxProcessor: 8 kerner, 2,0–2,2 GHzHukommelse: 4 GB RAM, 128 GB lager (brugerminde ca. 108,3 GB)Udvidelse: MicroSD op til 1,5 TBKamera bag: Tredobbelt 50 MP + 5 MP + 2 MP, LED-blitzKamera front: 13 MPVideo: Op til 1.920 × 1.080, slowmotion, 120 fps maks.Batteri: 5.000 mAh, ikke-udskifteligtOpladning: USB‑C, USB Power Delivery 10–25 WNetværk: 4G LTE, 3G UMTS/WCDMA, Dual SIM (Hybrid), NFCTrådløst: Wi‑Fi 5, Bluetooth 5.3, Wi‑Fi DirectNavigering: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSSPorte: USB‑C (USB 2.0), hovedtelefon via USB‑CMål og vægt: H 16,44 × B 7,79 × D 0,79 cm; 200 gFarve: GrønIP‑kode: IP54...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
Vægt: 0.27g
EAN: 8806095822990
Varenr.: 1910777
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A16 6,7" Dual SIM 4G, 4/128 GB, 5.000 mAh - Grøn
-9%1.099 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A16 6,7" Dual SIM 4G, 4/128 GB, 5.000 mAh - Grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
Vægt: 0.27g
EAN: 8806095822990
Varenr.: 1910777
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A16 6.7 128GB Lysegrøn
1.219 kr
Til butik
Samsung Galaxy A16 6.7 128GB Lysegrøn billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A16 17 cm - Grøn Oplev den kraftfulde Samsung Galaxy A16, som kombinerer stil og funktionalitet i en smart pakke. Med sin 17 cm (6,6") FHD+ skærm kan du nyde dine yndlingsfilm og -spil i skarpe detaljer. Smartphone'en understøtter Hybrid Du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 8806095822990
Varenr.: 77249
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A16 4G 128GB/4GB - Light Green
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
2Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb
3Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
4Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 979 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.277 kr.

Den nuværende pris på 1.079 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.079 kr20 kr (2%)
31. maj 20261.099 kr20 kr (2%)
26. maj 20261.079 kr140 kr (11%)
25. maj 20261.219 kr380 kr (24%)
24. maj 20261.599 kr380 kr (31%)
23. maj 20261.219 kr20 kr (2%)
19. maj 20261.239 kr360 kr (23%)
18. maj 20261.599 kr360 kr (29%)
16. maj 20261.239 kr360 kr (23%)
15. maj 20261.599 kr360 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret