Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue

SamsungMobiltelefonerTriple-kamera med OISProfessionel fotografering og daglig brugEAN: 8806097644828

Samsung Galaxy S25 FE kombinerer kraftfuld ydeevne med stilfuldt design. Med 8GB RAM, 256GB lager og avanceret triple-kamera system er denne smartphone perfekt. Læs mere

Pris fra 4.589 krtil 6.956 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.367 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.588 kr 30. maj

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4589 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Galaxy S25 FE 5G (256GB/Icy Blue)
4.589 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue
5.319 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 FE 256GB/8GB - Icyblue
5.899 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy S25 FE - 256GB | Icyblue
6.489 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 FE 256GB (icyblue)
6.489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 FE 256GB/8GB - Icyblue
6.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 Fe 256gb Blå
6.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 FE 256 GB - Icyblue Samsung
6.956 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk4.589 kr4.589 krKøb
2Ultrashop5.319 kr5.319 krKøb
3INphone.dk5.899 kr5.899 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.489 kr6.489 krKøb
5Komplett DK6.489 kr6.489 krKøb
6Proshop DK6.499 kr6.499 krKøb
7Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb
8Teknikproffset DK6.956 kr7.005 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy S25 FE 256GB/8GB - Icy Blue

Samsung

Samsung Galaxy S25 FE kombinerer kraftfuld ydeevne med stilfuldt design. Med 8GB RAM, 256GB lager og avanceret triple-kamera system er denne smartphone perfekt.

• Galaxy smartphone
• 5G telefon
• Samsung mobil
• premium smartphone
• Android telefon
• kameraphone
• Professionel fotografering og daglig brug
• Triple-kamera med OIS

Beskrivelse

Samsung Galaxy S25 FE er den perfekte smartphone til dig, der ønsker det bedste inden for mobil teknologi. Med sin kraftfulde Exynos 2400 processor og 8GB RAM kører alle apps hurtigt og problemfrit. Den smukke 6,7" Dynamic AMOLED 2X-skærm med 120Hz opdateringsfrekvens leverer levende farver og silkebløde animationer. Det avancerede triple-kamera system med 50MP hovedkamera, OIS og 3x optisk zoom sikrer professionelle fotos i alle situationer. Med 256GB intern hukommelse har du masser af plads til fotos, videoer og apps. IP68-certificering gør telefonen modstandsdygtig over for vand og støv.

Specifikationer

OS:Android 16 med One UI 8
RAM:8GB LPDDR5
Lager:256GB intern hukommelse
Vægt:Ikke specificeret
Skærm:6,7" Dynamic AMOLED 2X, 2340x1080, 120Hz
Batteri:4500mAh med 25W hurtigopladning og trådløs opladning
Processor:Samsung Exynos 2400 10-kernet 3,2 GHz
Beskyttelse:IP68, Gorilla Glass Victus+
Dimensioner:161,3 x 76,6 x 7,4 mm
Forbindelse:5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, NFC
Frontkamera:12MP f/2.2 med autofokus
Hovedkamera:50MP f/1.8 med OIS + 12MP ultrawide + 8MP telefoto 3x zoom

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor god er kameraet på Samsung Galaxy S25 FE?

Galaxy S25 FE har et professionelt triple-kamera system med 50MP hovedkamera med OIS, 12MP ultrawide og 8MP telefoto med 3x optisk zoom. Kameraet understøtter Nightography, AI ProVisual Engine og kan optage 8K video.

Hvor stor er skærmen og hvilken teknologi bruges?

Telefonen har en 6,7" Dynamic AMOLED 2X skærm med 2340x1080 opløsning og 120Hz opdateringsfrekvens. Skærmen er beskyttet af Gorilla Glass Victus+ og kan nå op til 1900 nits lysstyrke.

Er Samsung Galaxy S25 FE vandtæt?

Ja, Galaxy S25 FE har IP68-certificering, hvilket betyder den er fuldstændig støv- og vandtæt. Den kan tåle nedsænkning i vand op til 1,5 meter dyb i 30 minutter.

Hvor meget lagerplads har telefonen og kan det udvides?

Galaxy S25 FE kommer med 256GB intern hukommelse og 8GB RAM. Der er ikke mulighed for at udvide lageret med microSD-kort, men 256GB giver plads til tusindvis af fotos og hundreder af apps.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.134 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 5.898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.785 kr.

Den nuværende pris på 4.589 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 256GB Icy Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.589 kr1 kr (0%)
30. maj 20264.588 kr1 kr (0%)
28. maj 20264.589 kr25 kr (1%)
27. maj 20264.614 kr25 kr (1%)
22. maj 20264.589 kr119 kr (3%)
13. maj 20264.708 kr8 kr (0%)
22. apr. 20264.716 kr1 kr (0%)
21. apr. 20264.717 kr1 kr (0%)
19. apr. 20264.716 kr1 kr (0%)
15. apr. 20264.717 kr742 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret