Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung

SamsungMobiltelefonerGalaxy AI og 50MP kamerasystemPremium smartphone til fotografering og produktivitetEAN: 8806097644729

Samsung Galaxy S25 FE kombinerer elegant design med kraftfuld ydeevne. 6.7 Dynamic AMOLED 2X display, 50MP kamera og avanceret AI-funktioner. Læs mere

Pris fra 3.999 krtil 7.486 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.487 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.859 kr 17. maj

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Galaxy S25 FE 5G (128GB/Jet Black)
3.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 FE 5G 6.7 8GB 128GB Jetblack
4.649 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy S25 FE - 128 GB | Jetblack
5.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 FE 128GB/8GB - Jetblack
5.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 FE 128GB (jetblack)
5.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 Fe 128gb Sort
6.249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung
7.486 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk3.999 kr3.999 krKøb
2Ultrashop4.649 kr4.649 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.999 kr5.999 krKøb
4Proshop DK5.999 kr5.999 krKøb
5Komplett DK5.999 kr5.999 krKøb
6Dustin DK6.249 kr6.335,25 krKøb
7Teknikproffset DK7.486 kr7.535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy S25 FE 128GB Jet Black

Samsung

Samsung Galaxy S25 FE kombinerer elegant design med kraftfuld ydeevne. 6.7 Dynamic AMOLED 2X display, 50MP kamera og avanceret AI-funktioner.

• Samsung Galaxy S25 FE
• Galaxy S25 FE
• Samsung smartphone
• AI smartphone
• Dynamic AMOLED telefon
• Exynos 2400
• 50MP kamera
• Night mode telefon
• Premium smartphone til fotografering og produktivitet
• Galaxy AI og 50MP kamerasystem

Beskrivelse

Samsung Galaxy S25 FE er en imponerende smartphone fra Samsung som kombinerer elegant design med kraftfuld ydeevne. Med 6.7-tommer Dynamic AMOLED 2X skærm og Exynos 2400 processor leverer den smidig multitasking og fantastisk gaming-oplevelse. Triple kamerasystemet med 50MP hovedkamera fanger skarpe billeder dag og nat, mens Galaxy AI hjælper med intelligent redigering og oversættelse. IP68-certificering gør den modstandsdygtig mod vand og støv. Med 25W hurtigopladning og trådløs opladning er den ideel til aktive brugere som ønsker premium features til en fair pris. Perfekt til fotografering, produktivitet og underholdning.

Specifikationer

Skærm:6.7" Dynamic AMOLED 2X, 2340x1080, 120Hz
Batteri:4900 mAh med 25W opladning
Processor:Samsung Exynos 2400, 10-kerners
Sikkerhed:IP68, fingeraftrykslæser
Hukommelse:8GB RAM, 128GB lagerplads
Trådløst:5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, NFC
Dimensioner:161.3 x 76.6 x 7.4 mm, 190g
Frontkamera:12MP f/2.2 med AF
Hovedkamera:50MP f/1.8 med OIS
Operativsystem:Android 16 med One UI 8

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor god er kameraets ydeevne i mørke?

Galaxy S25 FE har Nightography-teknologi som giver skarpe billeder og videoer selv i mørke omgivelser. 50MP hovedkameraet med OIS sikrer stabile optagelser, og AI-funktioner forbedrer automatisk billedkvaliteten.

Kan telefonen klare gaming og tunge apps?

Ja, Exynos 2400 processoren med 10 kerner og 8GB RAM leverer kraftfuld ydeevne til gaming og multitasking. Kølesystemet med dampkammer holder temperaturen nede under intensiv brug.

Hvor længe holder batteriet?

4900 mAh batteriet holder op til 28 timer videoafspilning. Med 25W hurtigopladning og trådløs opladning får du hurtigt power tilbage når det trengs.

Er telefonen vandtæt?

Galaxy S25 FE har IP68-certificering som beskytter mod vand og støv. Du kan trygt bruge den i regn eller ved poolen, men undgå længerevarende nedsænkning i vand.

Hvor mange års opdateringer får jeg?

Samsung garanterer 7 års OS-opdateringer og sikkerhedsopdateringer til Galaxy S25 FE, så din telefon forbliver sikker og opdateret i mange år fremover.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.627 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.957 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Samsung Galaxy S25 FE 128 GB - Jetblack. Samsung de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.999 kr1 kr (0%)
30. maj 20263.998 kr1 kr (0%)
22. maj 20263.999 kr140 kr (4%)
17. maj 20263.859 kr9 kr (0%)
16. maj 20263.868 kr5 kr (0%)
15. maj 20263.873 kr10 kr (0%)
13. maj 20263.883 kr5 kr (0%)
12. maj 20263.888 kr5 kr (0%)
10. maj 20263.893 kr5 kr (0%)
9. maj 20263.898 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret