Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv

SamsungHovedtelefoner og headsetGalaxy AI-optimeret lydMusikelskere og pendlereEAN: 8806095646800

Samsung Galaxy Buds3 Pro leverer premium lyd med Galaxy AI-teknologi, aktiv støjreduktion og elegant design til musikelskere på farten. Læs mere

Pris fra 799 krtil 1.899 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Buds3 trådløse høretelefoner - Sølv
799 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
1.109 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Buds3 Pro - Silver
-39%1.149 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Buds3 Pro R630 - Silver
1.173 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Samsung Galaxy Buds3 Pro - sølv
-32%1.279 kr
Før 1.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Samsung Galaxy Buds3 Pro - sølv
-32%1.299 kr
Før 1.914 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
1.359 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Buds3 Pro Trådløse høretelefoner, Earbuds (sølv)
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK799 kr799 krKøb
2CompuMail DK1.109 kr1.109 krKøb
3Proshop DK1.149 kr1.149 krKøb
4Salgsbutikken.dk1.173 kr1.173 krKøb
5Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
6Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
7Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
8Komplett DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy Buds3 Pro - Silver

Samsung

Samsung Galaxy Buds3 Pro leverer premium lyd med Galaxy AI-teknologi, aktiv støjreduktion og elegant design til musikelskere på farten.

• Musikelskere og pendlere
• Galaxy AI-optimeret lyd

Beskrivelse

Samsung Galaxy Buds3 Pro er ægte trådløse øretelefoner der kombinerer avanceret Galaxy AI-teknologi med fremragende lydkvalitet. Med 2-vejs højttalere og planar tweeter leverer de krystalklar lyd op til 40 kHz, mens Active Noise Cancelling med Adaptive Noise Control sikrer uforstyrret lytning. De intuitive pinch- og swipe-kontroller på stilken gør betjening nem, og med IP57-klassificering tåler de sved og regn. Batteritiden på op til 7 timer (6 timer med ANC) forlænges til 29 timer med det medfølgende opladningsetui. Galaxy AI-funktioner som stemmegenkendelse, realtidsoversættelse og automatisk lydtilpasning gør dem ideelle til både hverdag og rejser. Bluetooth 5.4 med Samsung Seamless Codec sikrer stabil forbindelse og Hi-Fi lydkvalitet.

Specifikationer

vægt:5.4g per øreprop, 46.5g opladningsetui
bluetooth:Bluetooth 5.4 med Samsung Seamless Codec
opladning:USB-C og trådløs opladning
højttalere:2-vejs højttalere med planar tweeter
lydfrekvens:Op til 40 kHz frekvensrespons
ai_funktioner:Galaxy AI med stemmegenkendelse og realtidsoversættelse
vandresistens:IP57 klassificering
støjreduktion:Active Noise Cancelling med Adaptive Noise Control
batteritid_total:Op til 29 timer med opladningsetui
batteritid_earbuds:Op til 7 timer (6 timer med ANC)

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang batteritid har Samsung Galaxy Buds3 Pro?

Du får op til 7 timers afspilning uden ANC og op til 6 timer med aktiv støjreduktion. Med det medfølgende opladningsetui kan du nyde op til 29 timer total lyttetid.

Er Galaxy Buds3 Pro vandtætte og kan de bruges til sport?

Ja, de er IP57 klassificeret og tåler sved, regn og kortvarigt nedsænkning. Det gør dem perfekte til træning, løb og udendørs aktiviteter.

Hvilke Galaxy AI-funktioner har øretelefonerne?

Galaxy Buds3 Pro har automatisk lydtilpasning, stemmegenkendelse for krystalklare opkald, realtidsoversættelse af samtaler og Voice Command til håndfri betjening.

Hvordan fungerer støjreduktionen og kan den tilpasses?

Active Noise Cancelling med Adaptive Noise Control tilpasser sig automatisk til omgivelserne. Du kan også vælge mellem ANC, Ambient Sound eller Adaptive tilstand via Galaxy Buds appen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv i 180 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.141 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026799 kr310 kr (28%)
21. maj 20261.109 kr64 kr (5%)
19. maj 20261.173 kr64 kr (6%)
18. maj 20261.109 kr64 kr (5%)
17. maj 20261.173 kr64 kr (6%)
15. maj 20261.109 kr64 kr (5%)
14. maj 20261.173 kr64 kr (6%)
12. maj 20261.109 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.108 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.109 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret