Gå til hovedindhold

Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097328315
Pris fra 949 krtil 1.127 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 935 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Essential Monitor S4 S40gd 24 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
949 kr
Til butik
Samsung Essential Monitor S4 S40gd 24 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

Nyd livlige og konsekvente billeder med en IPS-panel, der leverer livagtige farver over hele skærmen. Oplev glat ydeevne i hurtige scener med en opdateringsfrekvens på 100Hz og en hurtig responstid på 5 ms.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Artikel nr.: LS24D402GSUXXE
EAN: 8806097328315
Varenr.: 5020045122
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Samsung Essential S4 S24D402GSU - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.101 kr
Til butik
24" Samsung Essential S4 S24D402GSU - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Samsung Essential S4 S24D402GSU monitor leverer klare billeder og praktisk ydeevne til dagligt arbejde og gaming, med IPS-panel for brede betragtningsvinkler og nøjagtige farver. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 2.0 hub Særlige funktioner: Flicker-Free; Eye Saver Mode; Mega Dynamic Contrast Ratio; Auto Source Switch; EPEAT Gold Ergonomiske justeringer og øjenbesparende funktioner mindsker træthed, mens stabil farvegengivelse og kontrast gør den velegnet til lange arbejdsdage og afslappet gaming.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS24D402GSUXXE
EAN: 8806097328315
Varenr.: 3428208
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Essential S4 S24D402GSU 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz
1.117 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort
1.127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK949 kr1.035,25 krKøb
2Proshop DK1.101 kr1.101 krKøb
3CompuMail DK1.117 kr1.117 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.127 kr1.127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 935 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 1.175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.029 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Samsung Essential S4 S24D402GSU - S40GD Series - LED-skærm - 24 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. mar. 2026949 kr14 kr (1%)
16. mar. 2026935 kr3 kr (0%)
14. mar. 2026938 kr8 kr (1%)
13. mar. 2026946 kr3 kr (0%)
9. dec. 2025949 kr226 kr (19%)
7. dec. 20251.175 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret