Gå til hovedindhold

Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra

SamsungEAN: 8806097880059
Pris fra 146 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-US942CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26
146 kr
Til butik
Samsung EF-US942CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26 billede

Produktinformation

Samsung EF-US942 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-reflektiv - film - gennemsigtig - for Galaxy S26

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-US942CTEGWW
EAN: 8806097880059
Varenr.: 1003827301
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung EF-US942CTEGWW beskyttelsescover til mobil
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra Anti-reflecting Film
-36%159 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung EF-US942CTEGWW beskyttelsescover til mobil
-15%169 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra
179 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra antireflekterende film
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK146 kr146 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Proshop DK159 kr198 krKøb
4Vivas DK169 kr238 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb
6Komplett DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra i 97 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Samsung EF-US948CTEGWW Galaxy S26 Ultra Samsung Galaxy S26 Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026146 kr19 kr (15%)
3. jun. 2026127 kr19 kr (13%)
27. maj 2026146 kr4 kr (3%)
22. maj 2026142 kr1 kr (1%)
20. maj 2026143 kr3 kr (2%)
16. maj 2026146 kr12 kr (9%)
20. apr. 2026134 kr20 kr (18%)
9. apr. 2026114 kr13 kr (10%)
14. mar. 2026127 kr21 kr (14%)
12. mar. 2026148 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret