Gå til hovedindhold

Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+

SamsungEAN: 8806097935605
Pris fra 94 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+
94 kr
Til butik
Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ billede

Produktinformation

Samsung EF-US947 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-reflektiv - film - gennemsigtig - for Galaxy S26+

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-US947CTEGWW
EAN: 8806097935605
Varenr.: 1003827302
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung EF-US947CTEGWW beskyttelsescover til mobil
-34%119 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+
129 kr
Til butik
Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ billede

Produktinformation

Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Beskytt dit Samsung Galaxy-smartphone med det stilfulde og robuste Samsung EF-US947CTEGWW beskyttelsescover. Dette cover er designet til at give maksimal beskyttelse mod stød, ridser og daglig brug, samtidig med at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 8806097935605
Varenr.: 126165
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung EF-US947CTEGWW beskyttelsescover til mobil
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26+ Anti-reflecting Film
-36%159 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26+ antirefleksbeskyttelsesfilm
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK94 kr94 krKøb
2Boligcenter DK119 kr119 krKøb
3Ultrashop129 kr129 krKøb
4Vivas DK139 kr208 krKøb
5Proshop DK159 kr198 krKøb
6Komplett DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ i 97 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Samsung EF-US947CTEGWW Beskyttelsescover Samsung Galaxy S26+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202694 kr35 kr (27%)
20. maj 2026129 kr7 kr (5%)
19. maj 2026136 kr13 kr (11%)
15. maj 2026123 kr2 kr (2%)
8. maj 2026125 kr3 kr (2%)
30. apr. 2026128 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026133 kr4 kr (3%)
15. apr. 2026137 kr3 kr (2%)
14. mar. 2026140 kr4 kr (3%)
1. mar. 2026144 kr105 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret