Gå til hovedindhold

Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56

SamsungMobiltelefon – coversEAN: 8806097072027
Pris fra 102 krtil 143 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy A56 skærmbeskytter –
102 kr
Til butik
Samsung Galaxy A56 skærmbeskytter – billede

Produktinformation

Original tilbehør til dinSamsung. Perfekt kompatibilitet. Beskytter skærmen mod ridser og stød. Alt det nødvendige til montering af beskyttelsesfilmen medfølger. Original tilbehør, Alt det nødvendige medfølger, Kompatibel med Galaxy A56, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Samsung
EAN: 8806097072027
Varenr.: D41858
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A56 / A36 / S24 FE Skærmbeskytter
108 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A56 5G - klar (1 stk)
109 kr
Til butik
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A56 5G - klar (1 stk) billede

Produktinformation

Samsung EF-UA566. Mærke kompatibilitet: Samsung, Kapabilitet: Galaxy A56 5G, Beskyttelsesfunktioner: Ridseresistent. Produktfarve: Transparent. Antal pr. pakke: 1 stkFunktionerBeskyttelsesfunktioner: RidseresistentKapabilitet: Galaxy A56 5GMaksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 17 cm (6.7")Mærke kompatibilitet: SamsungProtector type: Klar skærmbeskytterPræstationBoble-fri applikation: JaFingeraftryk resistent: JaProduktfarve: TransparentVægt & størrelserBredde: 73,2 mmDybde: 0,2 mmHøjde: 185,7 mmVægt: 4 gEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkInstallationsbakke: JaPakketype: Hængende boksRengøringssæt: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.07g
EAN: 8806097072027
Varenr.: 1817753
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-UA566 Gennemsigtig Samsung Galaxy A56
110 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A56 Screen Protector
118 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-UA566 Gennemsigtig Samsung Galaxy A56
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A56 5G - klar (1 stk)
129 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56
143 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK102 kr151 krKøb
2Komplett DK108 kr108 krKøb
3Boligcenter DK109 kr109 krKøb
4CompuMail DK110 kr110 krKøb
5Proshop DK118 kr157 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7Vivas DK129 kr198 krKøb
8CS MEGASTORE DK143 kr182 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Samsung EF-UA566 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A56 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026102 kr6 kr (6%)
2. jun. 2026108 kr6 kr (6%)
18. apr. 2026102 kr5 kr (5%)
16. apr. 2026107 kr9 kr (9%)
18. mar. 202698 kr9 kr (10%)
14. mar. 202689 kr9 kr (9%)
7. mar. 202698 kr10 kr (11%)
17. feb. 202688 kr4 kr (5%)
15. feb. 202684 kr4 kr (5%)
6. feb. 202688 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret