Gå til hovedindhold

Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36

SamsungMobiltelefon – coversEAN: 8806097099550
Pris fra 105 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36
105 kr
Til butik
Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36 billede

Produktinformation

Samsung EF-UA366 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - film - gennemsigtig - for Galaxy A36

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-UA366CTEGWW
EAN: 8806097099550
Varenr.: 1003134651
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A36 Screen Protector
106 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A56 / A36 / S24 FE Skærmbeskytter
107 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy A36 skærmbeskyttelsesfilm –
150 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2Proshop DK106 kr145 krKøb
3Komplett DK107 kr107 krKøb
4Teknikproffset DK150 kr199 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 15% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Samsung EF-UA366 Gennemsigtig Samsung Galaxy A36 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026105 kr1 kr (1%)
28. maj 2026106 kr1 kr (1%)
27. maj 2026107 kr1 kr (1%)
23. maj 2026106 kr1 kr (1%)
22. maj 2026107 kr1 kr (1%)
20. maj 2026106 kr1 kr (1%)
19. maj 2026107 kr1 kr (1%)
13. maj 2026106 kr19 kr (22%)
18. apr. 202687 kr2 kr (2%)
17. apr. 202689 kr26 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret